erkek genelevi açılması

yıllardır ideoloji erkeğe hizmet etti neden kadınların müşteri olarak gittiği bir genelev olmasın .ahlak tartışmasına hiç girmiyorum bile.ahlak erkeğin ahlağı değildir.

"milliyet'ten defne samyeli, tbmm’ye 'madem erkekler için genelev var, kadınlar için de olsun' dilekçesi veren ve 'kadınlar köle olarak görülüyor' diyen şefkat-der başkanı hayrettin bulan ile görüştü."

http://www.demokrathaber.net/kadin/cinsl...

dilekçe devlete yollanmış .sonuçlanmazsa aihm e yollanacakmış.

işin başka bir boyutu 3 milyonu aşkın kişi bu geneleve başvuru yapmış çalışmak için .
bazı genelevlerde erkeklerin de çalıştığını duymuştum ama tabi erkeklere hizmet ediyorlardı. yıllar önce benim aklıma gelmişti bu ama yok lan burası türkiye burdan çıkış yok demiştim.
ilk duyuldugunda "kesin gidip calismam lazim; sike sike para kazanicam" seklinde kotu bir espriye neden olan konu...
ticari olarak fiyasko olur diye düşündüğüm çalışma ben o işe girmem arkadaş,attığın taş vurduğun kuşa değmeli,bir erkek günde kaç kadınla birlikte olabilir ki,kurtarmaz ben yokum
bu kadar abazanın olduğu bi yerde 3 milyon az bi rakam kendi arkadaş çevremdede bununla ilgili konuşulduğunu gördüm açıkçası her erkeğin rüyası gibi görünüyor fakat bir heteronun en çok korktuğu acaba erkeklerde müşteri olarak gelirmi düşüncesiydi
kadınları kölelikten kurtarmaya aklımız yetmiyor, bari erkekleri de köleleştirelim, durum eşitlensin kafasının ürettiği muhteşem proje! allahım sana geliyorum! üstü açık tımarhaneye döndü memleket!
bu tür evler antik yunandan beridir vardır.ataerkil anlayışın yokolmaya başladığı 21.yy da kadını saflık,masumiyet gibi tanımlamalarla tanımlamak çok saçma.kadınlarında erkekler gibi herhangi iyi yada kötü özellikleri olmadığınıda topluma öğretmesi açısından faydalı bile olabilir.yıllar yılı erkeklere "abaza,sapık" diyen feministlerin bu tür isteği ayrıca komik * talep varsa arz neden olmasın ?