erkek muhabbeti kisvesi altında birbirine asılan hetero

en yaygın üreme yeri mahalle kahvehaneleri olan yurdum erkeğinin ayna aksi.

dama ya da batak oynarken, "koydum mu lan", "öyle göte böyle yarrak" "hadi hadi elinden gelse nefessiz sikersin beni" gibisinden alt metinli asılma türevlerinin tillahı döner. yenen taraf yenileni adeta laflarıyla siker. kahvehaneden ayrılınca soluğu aynı yatakta alanlara ben bizzat şahidim.

-mustafa ordan ilk eli dağat.
+elim dolu aga sen yap.
-eline verecem şimdi çabuk lan.
-şerefsiz verdin de verme mi dedik olm. oyununa bak sen.
gizli gay ve hetero arkadaşı arasında geçmesi muhtemel olay. şöyle ki öncelikle beraber kız kesmeler,popoları hakkında sıkıcı(gay olan er kişi için işkence de olabilir bu)yorumlar. ürkütmeyelim ilk günlerden hetero arkadaşımızı. diğer günlerde samimiyet artınca bel altı muhabbetler de kaçınılmaz olacak. gay arkadaşımız kızlar hakkında yorum yapmamaya ve yavaştan elemanları kesmeye başlar. sonra bir yerlere içki içmeye giderler hava da kararmıştır. hetero meraklı meraklı size sorular sorar ve siz de onun merakını giderirsiniz en iyi bildiğiniz şekilde.
not:hikayedeki gay ben oluyorum.
(bkz: bir şişe bira ve patatese veren heterolar)
işimize gelen heterolardır. her daim el şakası yapmaya hazırlardır. zamanla kendilerine yapılan el şakalarını da kaldırabilir hale gelirler ve farkında olmadan homoseksüel eğilimler göstermeye başlarlar. bi dakka hetero mu demiştik başta?
geçenlerde spor salonunda bir benzerine tanık oldum. soyunma odasında iki hoca bir de ben üç kişiyiz, duşa giren hocalardan biri diğerine "yanıma gelsene, duşlar bayağı geniş ikimiz de sığarız" dedi. öbürü de "geliyorum suyu aç" deyip karşılık verdi. hatta gidip duşun kapısını tıklatarak şakayı sürdürdü fakat kapı düzgün kapanmamış ve elinin tek hamlesiyle aralandı. sonra da "oğlum bu kapı kapanmamış huhahaha" diye karşılıklı gülüştüler. ben de bir kenardan mesmerize olmuş bir biçimde olanları seyrediyorum. hayır, gay olduklarını ya da gizliden gizliye birbirlerine yürüdüklerini filan düşünmüyorum. bana kalırsa sadece iki heteronun oynaşmasını seyrettim ama biz böyle şakalaşsak hemen gay oluyoruz sşdmfgş.