ermeniler

önceden bir gazetede okuduğuma göre kürtlerle dnaları yakın olan millet . şaşırmamak gerek , ikisi de büyük sorun türkiye için nedense .
soykırım diye kıçlarını yırtarlar her yerde. türkiye ermenilerini tenzih ediyorum . bayrak yakmalar falan çok asil bir halk . osmanlı zamanında unutmamak gerekir ki osmanlı devleti güçlünün değil mağdurun yanında yer alan bir devletti . bunu da şöyle açıklamak gerekirse , ispanyada zulüm gören yahudilere osmanlı tarafından kapı açıldı . tabii bunlarda osmanlının yıkılmasına etken nedenlerinden en önemlisi oldu. kıtlık yaşayan irlanda ya kimse yardım etmezken osmanlı devleti el verip kucak açtı . her şey bir yana da bırakın politik davranmayı azıcık objektif olup düşünün . osmanlı devleti bu kadar zalim olabilir mi diye . en azından ermenilere karşı . bütün dünyanın korktuğu osmanlı . her savaşa marşlar eşliğinde giden osmanlı .
"türk müzigi", "türk mimarisi", "türk mutfağı", kısacası türkiye'nin kültürel hayatına yaptıkları katkılar saymakla bitmeyecek olan, buna rağmen uzay teknolojisine sahip olmamaları nedeniyle, türkiye'nin başka hor görülenleri (mesela eşcinseller) tarafından hor görülen halk.

bu halkın talan edilmis maddi zenginliklerinin, türkiye burjuvazisinin sermayesini olusturduğu hesaba katılırsa, gelişmişlik ve endüstrileşme konusunda kimin hor görülmesi gerektiğini bir daha düşünmekte fayda var.
kürt olan atalarım kadar babadan ermeni olan cetlerime bin selam,siz ne güzel bir ulussunuz.
millet adları hakaret olarak kullanılır bazen.
ermeni tohumu,ermeni sıfatlı,ermeni vicdanlı gibi.işin daha acı yanı kendine ibne diye hakaret edilenler ibnelerde yapar.