eşcinsel mesai arkadaşı

eşcinselliğin hakkını ne derece verebildiğine göre ayrışan ve korunması gereken mesafe değişiklik gösteren çalışan.

klasik eşcinsel egosuna ve kaprisine peyda olmuş oranda fazla fazla fazla böyle taşan her yere bulaşan tonajda ise uzak durulası; sokaktaki niyazi amca türünden sadelikte ise böyle öpülüp koklanasıdır. işyeri gay porno ya da gay aşk konulu işler yapmadığı sürece yurdum şartlarında bunu reele dökmek akıl karı değildir.
sadece arkadaşsa entrika yarışına girilir, arkadaş kalınmak zorunda değilse o hep beklenen ofis fantezisinin nesnesi olabilir.
bir eşcinsel ev arkadaşı değildir.
hoş öyle biri de yok.
işte ve iş sonrası eğlencenin ayyuka çıkması yaşanabilir. kısmı olarak kendine destekçi, şakşakçıdır. savaş durumunda sana gelen yumruğu karşılayıp, tekme tokat dalan kişidir. bir fantezi yazmak isterdim ama iş başka arkadaşlık başkadır. *
var bende bir tane. muhasebecim olur kendileri. tipim değil. o yüzden fazla asılmıyorum ama arada bir ofis fantezisi yapmıyor değiliz. kendisi epey bir fırlama olduğu için benim işyerindeki tek eğlence kaynağımdır aynı zamanda.
eğer aranızdaki mesafeyi korursanız gayet eğlenceli olabiliyor. bir ruhdaşınızın sizinle aynı havayı soluması size güç verebiliyor *
normal şartlarda, heteroseksüel mesai arkadaşından farklı değildir; işyerinde "iş" için bulunanların gözünde. ancak, "nerede" , "ne için" bulunduğunu bilmiyorsa zaman zaman feci şekilde rahatsızlık verebilir. hele bir de, herkese herkesin dedikodusunu yapmaktan imtina etmeyen tarz sahibiyse. hem orospu hem de kaliteli orospu olmakla kafasını bozmuşsa, kendini ifade şeklini ya da cinselliğini yaşayışını "orospuluk" olarak tanımlıyorsa uzaktan seyretmesi bile üzüntü verir. dizilerden, ordan burdan diline pelesenk ettiği cümlelerle milletin eğlencesi olmayı, "eğlenceli" , "neşeli" olmak sanıyorsa, durulmaz kaçılır. tecrübelerle sabittir: kimliği ve davranış şekli sıkıntı yaratmaya başladığında, kendisini ve cinsel yönelimini savunmak için "burda tek ben miyim? sanıyorsunuz., demekten ve sonunda sizi de ifşa etmekten çekinmeyecektir.
diğer mesai arkadaşlarımdan hiçbir farkı yoktur. olay yönelim meselesi değil frekans meselesidir
hem ev arkadasi escinsel olan birisi olarak hem de isyerinde escinsel arkadaslariyla calismis birisi olarak sunu söyleyebilirim : eger iki tarafta da yeteri kadar profesyonellik yok ise is yerinde potansiyeli yuksek tehlikeli sonuclara gebedir. iki taraf da yeteri kadar anlayis sahibi ve ilimli degilse de ev arkadasligi bir savas alanina donecektir. is yerinde profesyonel kisiligi koruyup belirli mesafede yakinlik surdurdugun zaman is ortamin bir kademe daha guzel, eglenceli ve sevilir oluyor. sayisiz yollarin oldugu dunyada seninle yolu kesismis, ve ayni yolda yurumeye baslamis bir yol arkadasin oluyor .is suresince degil sonrasinda da bir arkadas edinmis oluyorsun ama eger bir taraf diger tarafa haset ile ya da yan gozle bakacak olursa o tirnaklar caninizi yakar. evde ise tahammul sinirin dusuk ya da sabir oranin az ise escinsel birisi ile cikma eve . cunku hicbirimiz birbirimiz ile aynı degiliz ve sana tahammul ve sabir göstermenin imkansiz olacagi ters gelecek seyler yapan birisi olacagini dusunuyorsan boyle birisi olmadigina emin olmadikca birak escinsel birisini hicbir kisi ile eve cikma. hayat sadece bir kisinin diger kisiye uydugu degil herkesin birbirine uymasi gereken bir sey.