eşcinseller onurlu insanların arasına katılamazlar

onur yürüyüşü yılın 365 günü kustuğunuz nefrete, sergilediğiniz onursuzluğa bir tepkidir. sizin siyah beyaz diye ayırdığınız dünyaya doğan yedi renkli gökkuşağının verdiği rahatsızlığa inat orda olunacaktır. hem de tüm ahlaksızlığımız, onursuzluğumuz ve çırılçıplaklığımızla. sizin gibi onursuzluğumuzu sarıklara, cüppelere, sakal makyajlarına, dini kılıflara hapsetmiyoruz.
onurdan kastın ne demek olduğuna hırsızlık yapıp, kul hakkı yiyip bunu da arsız bir şekilde dillendirebilecek siyasi bir yapının yavşak sözcüleri açıklama getiriyorsa gülünüp geçilmesi gerekir..

ama bu ve benzeri soytarıların toplum içinde ne yazık ki aktif bit etkileme gücü bulunmakta..

onur yürüyüşleri, meclis soru önergelerinde açıkça dillendirme ve çeşitli eğitim/bilgilendirme faaliyetleri ile bir şekilde kırılması ümit edilen bu nefret duygusunun yenilmez körükleyicisi hayrettin karaman ve yandaşlarına akıl fikir diliyoruz..
9 yaşında kız çocuğuyla evlenebilirsiniz diyen bir bezirganın son sıçmığı.sizin ve sizingilerin inadına orda olup isyanımızı yükselteceğiz.direneceğiz ve biz buradayız diyeceğiz.
son dönemlerde özellikle bu gibi dinci denyolar onur yürüyüşünü dillerine çok doladılar.ekşi sözlükte az önce bir kaç entiri vardı eşcinsellikle alakalı.komplo teorisi olmasın ama bu hafta sonu birşeyler yapacak birileri.korkumuyoruz orada olacağız.kendine lgbt diyen herkesde orada olmalı.