eski sevgilinin araması

eski sevgiliden gelen telefon çağrısı hafiften tırstırır, hele obsesif kompülsifse açma isteksizliği korkuyla karışıktır. üç sevgili önceki eski sevgiliyse iyice işkillendirir. uzak durulması gereken eylem biçimidir.
eski sevgiliniz yeni sevgilinizin yanında arıyorsa garip olan bir durum. ben ilk kez karşılaşınca ne yapacağımı bilememiştim.
yeni birini bulamadığı için arayan kişidir, söyleceklerim bu kadar.
halen yalnızsan sakın kapama aç konuş benimkini açmıyor mesela
egom megom datmin olmuyor lütfen arama sorma bilader bitti gitti mazi niyazi oldu artık arama reca ederim nokta kom.
"geldi yine tipini siktiğim" tepkisine gebe bir durum olabilir bazı bünyelerde.
hala bir ilişki içinde olduğunu bildiğiniz halde sizi araması 'haha hala beni unutamamış, ben demiştim beter olsun' demenize ve götünüzün aya vurmasını sağlar. açmamak en en mantıklısıdır..hem aramaya devam eder saf, kudurur hem de siz gereksiz bir muhabbete girmemiş olursunuz.
açmadığım telefondur. ancak benim eski borderline kişilik bozukluğuna sahip olduğu için arada yazıp "pişmanım", "keşke ölsem", "seni çok özlüyorum ama seni görmek iyi gelmeyecek görmemem lazım" gibilerinden şeyler yazıyor. sanki onun mutsuz olduğunu bilirsem kendini iyi hissedecekmiş gibi davranıyor. evimiz çok yakın olduğu hiçbir yerden engellemedim daha önceden evi basma şeklinde olayları olduğu için tekrar eve gelmesini istemiyorum. yazsın çizsin arasın bana ne. sanırım beni arayınca ya da bana yazınca tekrar eski günleri anımsayıp mutlu oluyor ve yine sanırım ki kendine bu çeşit bir terapi yolu bulmuş. bu şekilde davranmak cidden ona iyi geliyorsa yazsın çizsin yapacak bir şey yok ben nasılsa onsuz bir hayata çoktan adapte olmuş durumdayım.
ex ten next olmaz arkadaşlar. cevap vermeyiniz. özlesin, pişman olsun, kudursun. sevgili mansur ark ın 'gazla gitsin' parçasını açıp yeni limanlara açılmanın dayanılmaz hafifliğini hissedin
yeni birini bulamadığı için arayan kişidir, söyleceklerim bu kadar.
katilin cinayet mahalline dönüp ölüp ölmediğinizi kontrol etmesi gibidir.
hani bi rahatsizliginiz vardı rahatsız bacak mi huzursuz bacak mi gazetede okumuş aklına gelmişmişsiniz(!) yerse. benim rahatsızlığı boş ver senin rahatsızlığın ne? hesaplar tutmadı tabii.

(bkz:huzursuz bacak sendromu)
sizi unutamamıştır.açarsanız umut vermiş olursunuz.
belki yapabileceğim bir şeye ihtiyacı vardır düşüncesiyle hiç duraksamadan cevaplarım.