eski sevgilinin babasını sikmek

olgun seven bir gayden beklenmeyecek davranış değildir. * *
ayı sözlükte bugüne kadar karşılaştığım en dumur eylem. sıradan bir hetero olarak katıldığım bu sıradışı mecrada çok abuk şeyle karşılaştım. dumur oldum, hatta utandım, kezban durumuna düştüm ama bu gerçekten zirve oldu.kız kardeşinin eski sevgilisiyle kırıştıranı duymuştum ama baba...
eski sevgiliden daha yakışıklı ve çekici ise neden olmasın dediğimdir. sonuçta sevgili olma hali bitmiş ve "eski" olunmuş; babanın da gönlü varsa olur bu iş hacı abi. hatta iş eski sevgilinin babası ile sevgili olmak aşamasına kadar gidebilir.
eski sevgilinin dahil olduğu bir grup sekste yapılıyorsa çok daha eğlenceli olabilir. hatta eski sevgili de öz babasını sikebilir, gönül işi bunlar.
her kuşu siktiniz leylek kaldı deyimi sözlükte vücud buluyor. sözlük yazarlarının nöronları bir dünya markası adeta.
midesizliktir. açık görüşlü olmak iyidir ama açık görüşlülükle mezhebi genişlik arasında da bir fark var.
teoride seksi geliyor ama gerçekte bi tiksinti yaratıyor nedense. grup sekste oğlun babasını sikmesi olayı da ilginçmiş.
sikmek eylemi intikam amacıyla mı kullanılıyor sorusunu akla getirir. yani şu bitmek bilmeyen eski sevgili defterlerini karıştırma alışkanlığımız ayrı bir problemken, neden sevişmek yerine sikmek olduğu başka bir problemdir. pasif olursak artı hesaplarken eksi mi yazılır hanemize?
sol framede görünce irkildiydim başlıktır.
mecazi anlamda aldım.yani eski sevgilinin babası ayrılığa sebep olmuş ta bunun sonucunda ondan acı bir intikam alınmış gibi.