eski sevgilinin numarasını köprüaltına yazmak

hele bir de yanına bel fıtığı yazılırsa tadından yenmez.
eski sevgilinin numarasını tuvalet kapısına yazmak"ın arapçası. yalnız dikkat edin oradan arayan numaralar sayesinde eski sevgiliniz yeni bir sevgili yapabilir.
umumi tuvaletlere yazın ya da cami tuvaletlerine daha eğlenceli olabilir.. ya da kart bastırın numarasıyla otobüs duraklarina arabayla geçerken insanların üstüne firlatin kartları.. " ara beni yalarim seni " yazmayı unutmayın karta ... uzaktan kahvenizi alın ve eski sevgilinizin cildirmasini izleyin .. tabi içindeki fahse ortaya çıkarsa size dua eder olsun mubarek gunler yasiyoruz (!) ( ama yapmayın saka en nihayeti suç bunlar kabahtler kanuna sokuyorlarmis evde oturup pislik deyip kilolarca dondurma yeyin ay
sevgili değil de 13 yaşlarındayken sevmediğim bir arkadaşımın telefon numarasını izmir'in tepecik güzergahlarına doğru giden bir belediye otobüsünde koltuğuna yazmıştım. altına da "alev" yazmıştım. tepecik'i de bilenler bilir. her an başınıza ne geleceği belli olmayan bir yerdir. bir kere yanımdayken kızı aradılar. "alev beni söndürsene" diyorlardı, yarıldım mk.
iyi fikir.eminim haketmiştir.