eski sevgiliye sözler

hayatımdan çıktığı içün sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
eğer bir eski sevgilim olsaydı:
"sen haksizsin ibne. seni kiniyorum, ve sana laflar hazirladim." diye başlayacağım sözler olurdu.
(bkz: turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması)
senin gibisi bir daha gelmez, temennim, gelmesin de zaten.*
terkeden, mesajlara cevap vermeyen, hayatımdan bir anda çıkıp, sürekli yalan söyleyen bir gavata atmış olduğum 1.5 sayfalık mesajın en güzel sözüydü
"hani seni mc donaldsın önünde beklediğim ilk akşam vardı ya, çok soğuktu ne küfürler etmiştim sana. keşke o soğuk yine yüzüme vursa, ben seni özledim."
sonuç : engelledi şerefsiz.
sana bir tavsiyem, yazık o git kızına sahip çık önce. inşallah allah seni kızınla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın karınla terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak...
bir murathan mungan şiiri

(bkz: gece nöbeti)
allah belanı versin, allah seni kahretsin... yine göbeğim oynuyor gülmekten..
senin bana hediye ettiğin kırmızı donu eskicinin oğluna verdim.
seni hiç sevmedim. sevdiğimi hissetmeye çalıştım ama sevmedim.
varolmana bile katlanamadım, yanında nefes alamadım ve her gece ölmeni istedim. acını paylaştığım tek gün anneni kaybettiğin gündü. onun dışındaki herşeyin abartı ve yalan olduğu için seni hiç sevmedim. iyi ki sevmemiş, kalbimi kirletmemişim. çünkü sen hayatımda gördüğüm en zavallı ve en çirkin yaratıksın. yolun batak olsun paşam , zira o kalp ve karaktersizlikle sanmıyorum ki yolun açık olsun.
eskiden sevdiğin insana söylediğin sözler olarak tanımlanabilir.

ben içinden geçenlerin sadece bir kısmını söyleyeyim madem sevgili.
senden nefret etmeyi çok denedim,olmadı.
bir başkasıyla beraberdim, sevemedim. 1 bardak suya 5 litre su ekleyemezsin eğer o bardak klasik bir su bardağıysa. yani kalp doluyken olmazmış yeni birisi.
sahi senin kalbin nasıldı? dolu muydu benimle, yoksa yıllarca sadece hayal arkadaşı mı oldum ben sana ya da yol arkadaşı?
bebeğimizi taşıdığımı, kanser olduğumu ve aldatıldığımı öğrendiğim gün hiç utanmadın, üzülmedin mi?
şimdi mi? bambaşka biriyim.
dağıttığın once şeyi toplamaya çalışan, senelerdir uğraşan ve asla hepsini, tamamen toparlayamayan biriyim. her şeyi yoluna koyduğumu sandığım o an, tek telefonunla dağıldım bambaşka bir şehirde. şimdi yine sokağımın sonu, seninle anılarıma çıkıyor. yine evdeki her kapı sana çıkıyor ama asla açılmayacak o kapılar sana ve asla o sokak yürümeyecek sana doğru.
o zamanda söylemiştim sana, yaşattığını yaşa.
bıraktığın yerde bulamayacağını bil ve öyle git derim.
düşündüm düşündüm hiçbirine yazacak öyle içimde kalmış bir şey bulamadım ne rahat adamım yahu. hepsinin yolu açık olsun mutluluğu bulsunlar.
  • /
  • 4