eski yılbaşı eğlenceleri

trtde dansöz izleyebilmeniz demekti. yılbaşını sadece bunun için bekleyenleri bilirim. trt daha sonra burçin orhon'u çıkartmaya başlamıştı ve onda da öyle bir duman salarlardı ki hiçbir şey görünmezdi.
müzikli programların ve gerçekten eğlendirici şovlarn olduğu, henüz gerizekalı dizi enflasyonuna boğulmadığımız ve yeniyıl programı niyetine dizi izlemek zorunda bırakılmadığımız, gerçekten eğlenceli programlardı. artık öyle müzikli programlar kutlanmıyor, yeni yıla atıyorum ağlak bir dizinin içine serpiştirilmiş bir şarkıcının üç saniyelik performansı yılbaşı eğlencesi olarak veriliyor. yeni yıla nasıl girersen öyle devam edermiş lafı doğruysa, son on yılın boktan geçmesinin nedeni, eğlenceli programlarla değil, saçma dizilerle yeni yıla girdiğimiz içindir.
en sevilen sanatçılar hangi kanalda çıkacaksa o kanala kilitlenmek, her yılbaşı tombala alıp oynayacak kimseyi bulamamak ve bir süre sonra pullarını kaybetmek, yeni yıla giriş anında o an ne yapılıyorsa yapılsın herşeyi bırakıp balkona çıkmak*tı. şimdikilere bin basardı.
3 boyutlu gözlükler devrim olmuştu bir ara. asena güya salonumuzda kıvırıyormuş falan. düşünün işte işin vehametini.