eyvah komşum eşcinsel

bahçeşehir üniversitesi’nin yaptığı türkiye değerler atlası çalışmasına göre türklerin % 87’sinin yaşadığı korku. ahlak anlayışınız, insanlığınız batsın.

http://blog.radikal.com.tr/sayfa/eyvah-komsum-escinsel-1593
komşusu genç bir dul hatun ya da genç kızlar olduğunda hoşuna giden homofobik şerefsizlerin korkularıdır.
aslinda bu korkunun temelinde, " ya ben simdi bu insanlarla merhabalasirsam, senli benli olursam benim hakkinda da escinsel diye düsünürler" gibi bir kaygi da yatmaktadir. kendini ifade edemeyen ve rüzgara göre egilen, kisiligini oturtamamis, kendi olamamis, fikirlerini yüksek sesle söylemekten çekinen bireylerden olusan bir toplumda bu sonuca sasmamak lazimdir. bir çesit göt korkusudur.

(bkz: göt korkusu)

gerçekten de alt komşumun bana ettiği itiraftır ki eyvah dedirten birşey değil aslında
itiraf etmek gerekirse senelerdir her taşınmamızda "ahhhh ne var sanki şöyle çerçevesi kaslarla çizilmiş,rönesans tablosu gibi bir komşumuz olsa ve o da bir gay olsa" derim gel görki malesef hiç olmadı ve hatta bütün komşularımız ya hödük ya ihtiyar oldu... *
gelelim esas konuya bu korkuyu yaşayan abilerimize benden bir nasihat... yatarken çelik don giyin! bu mallar bütün eşcinselleri sapık zannediyor ama komşusunun çıtır kızını her gördüğünde gözleriyle sikerken kendi sapıklıklarını göremiyor.
hemen sevgili katil komsuma haber vereyim.

edit: ayni çalismada, komsusunun katil olmasindan rahatsizlik duyanlarin orani oldukça düsük.

ya onları görünce tahrik olursam; sürekli evlerinde, dışarıda çıplak gezdikleri için benim oğlan onları görüp özenirse; ya ben gece yatarken evime sinsice girip yatapıma yatarsa, o zaman ben ne yaparım? allahım sınama beni bu cehennem azabıyla.
blogun yazarıyla izmir ayılarının ayı sözlük birinci uluslararası izmir kısa film festivali zirvesi'nde tanışma olasılıkları yüksektir.****
çok güzel dizi ismi olur aslında ve konu bakımından da bayağı bölüm çıkar.
yapımcılara duyurulur.
eyvah kısmını atarsak bence gayet iyi olabilecek durum. en azından canım sıkıldığında elime bir fincan kahve alıp derdimi anlatabileceğim beni anlayıp akıl verecek birisinin komşum olması güzel olurdu.
gerçekten de komşum eşcinsel *ama birbirimize fena gıcığız bu daha kötü bi durum.
kocasından şüphesi olan ablamızın kuracağı cümle. yoksa beraber mantı açar, herifi çekiştirir falan mutlu olur bence. biz karşı komşu ile karşılıklı yemekleşiyoruz, tabak gidiyor geliyor gidiyor geliyor gidiyor geliyor....
bir bu olmamıştı diyerek taşınmama sebep olacak durum , bu yaştan sonra birde bunla uğraşamam …