fatih ürek

hadi hadisiyle kapı gıcırtısıyla oynama alışkanlığına sahip bizleri bir daha kıçının üstüne oturamayacak hale getiren eğlence sektörünün başarılı ismi. adeta botoksun türkiye distribütörü.
bursa da büyüyen aslen erzurum lu olan şarkıcı.
işini iyi yapıyor yani eğlendirmeyi çok iyi biliyor.bunda eşcinsel olmasının payı çok büyük.yılbaşında da kıbrıs rocks otelde sahne alacakmış.gitmek isteyenlere duyrulur.
bir sahnesi vardır pisliğin,öyle güzel öyle eğlencelidir ki,basbayağı eğlenir,oynar,hoplar zıplarsınız.severim valla sahnesiini.
fred çakmaktaşın günümüz versiyonudur ve tv8de öğlenleri program yapar. sahi birde yılan dansı vardı ona ne oldu...
bursa ekolünden gelen, doğu kökenli bir gösteri yıldızı. bar performanslarında eğlendiribiletisi yüksek olduğu dilden dile dolanmaktadır. aynı zamanda tiyatro eğitimi almıştır. fakat çok güzel şarkı söyler ne de takdir edilesi bir oyunculuğu gözükür. bu sayede ikisinin ortasında kurduğu denge sayesinde sizi gayet güzel eğlenceli olabileceğini düşünüyorum.
1956 doğumlu oluşuyla beni şaşırtmıştır. işte bunlar hep estetik.
bizimkiler falan erzurumlu olduğu için midir nedir , teyzem daha sonra uzaktan bi teyzem bi tane de akrabalardan biri fatih üreğin tıpa tıp aynısı benzerlikte.her baktığımda şok geçiriyorum , sanki birden yemek yaparken haydi li li li li yar diye şarkıya gircekmiş gibi hissediyorum.manyak mıyım lan ben?
gitmiş olduğum spor salonunda ilk gördüğümde, aman tanrım "fatih ürek" diyerek hayrete düştüğüm kişidir.*
1998 yilinin 31 aralik gecesinde sarkilarini dinleyerek yeni yila girdigim insan. uludagdaydik ve gec kaldigimiz icin o saatten sonra bursaya inecek arac bulamamistik, odama cikip "ben yilbasini fatih urek dinleyerek gecirecek insan miyim" aglamisligimda var.