feminen gaylerden hoşlanan gay

ya ciddi aktivisttir, saygı duyarım ya da ataerkil düzenin çok etkisi altında kalmış erkek bedeni altında kadın görmek istiyordur. hani full sikici aktiflerin tangan var mı merakı var ya, işte onlardandır.
benden hoşlanan grup .
özellikle aramadığım ama öyleyse de sorgulamadığım durum. en son çıktığım çocuk toplum içinde beraber oturulamayacak kadar taşkınca fem hareketleri olan biriydi mesela. ancak feminen olduğu için değil evden çıkmayan bir ana kuzusu olduğu için terk ettim.
bir erkekten hoşlanan bir erkekten farkı olmayan erkektir. eğer abazan olarak nitelendirilecekse kişi zaten gay değildir. *
saygı duymak gerekir herkesin zevki farklı
sıradan geydir.feminen olma hali onun için çekim noktasıysa bu onu ilgilendirir.ayrıca büyük konuşamak gerekir feminen birine aşık olursanız tükürdüklerinizi yalamak zorunda kalırsınız.
şimdiye kadar tanıştığım ve klasik olarak kendisiyle çeliştiği ölçüde '' feminen değilim, feminen aramıyorum '' kalıbını anlatma derdinde olan gayleri düşününce kimsenin feminen gaylerden yani kendinden hoşlanmadığını farz edersek cevabı yok hükmünde olan gaydir. bir de yanlış bir durumu yaşayan eşcinselmiş gibi bahsedilişine ithafen o zaman maskülen gaylerden hoşlanan gay de kendini kadın olarak hisseden bir erkektir diye mi yorumlayacağız. nedendir bu normal olduğumuzu iddia edip başka anormaller yaratma çabamız?
feminenlik eşit değildir kadınlık.
normal gay yani. farkı mı var ki? gerçi içselleştirilmiş bir hiper-maskülenite ve ilişkiye cinsiyet rollerini yükleme isteği de olabilir, bilemiyorum. kararsız kaldım şu an.
gelsin benden hoşlansın. tip olarak hanzo bir türk erkeği olabilirim ama hareketlerde hatırı sayılır bi feminenlik mevcut. bu hetero, bisekslerden hayır yok azizim. gay buldun mu kapağı atacaksın.