feminizm sapık bir ideolojidir

milli gazete yazarı mehmet şevket eygi'nin son bombasıdır. diyanete kadın eleman alınmasını eleştirdiği yazısında, bu veciz sözü yumurtlamıştır.
http://www.odatv.com/n.php?n=feminizm-sapikliktir-imamlara-acik-bir-kadin-hocalik-yapamaz--2011121200
mehmet şevket eygi'nin milli gazete'de yayınlanan ibretlik bir yazısıdır. dayak yemişe dönmeye hazırsanız, okuyunuz.

http://www.milligazete.com.tr/koseyazisi...
feminizmi hiç anlayamamış muhterem yazar demek istediğim yazıdır, çoklukla sözlüğe bakmak zorunda kaldım ancak bi yerden sonra sözlük bile yetersiz kaldı, aralarında ise anladığım ama anlamlandıramadığım bikaç bişey şunlardır efenim

(bkz: inek gibi yalayarak dondurma yemek)
(bkz: deve hörgücü gibi başörtü)
(bkz: zilli çıngıraklı gülmek)
(bkz: feminizm sapıklıktır)
mehmet şevket eygi islam'ın en ortadoks temsilcilerinden biridir. yüzyıllar öncesinin algısıyla bugünü yaşamaya çalışan her insan gibi çağının değerlerine çok uzak düşmüştür. islam'ın reform yapmaya uygun bir din olmaması bu insanların yaşadıkları döneme, değişen dünyaya ayak uydurmalarını imkansız kılıyor. bu yüzden yazdıklarını hiç yadırgamadım. tam vizyonuna uygun sözler etmiş. buradaki şanssızlık- kimsenin inancını sorgulamam ya da eleştirmem- bu algıya sahip insanların olduğu ve sayılarının daha da arttığı bir toplumda dünyaya gelmiş olmaktır. asıl sorun eğer birlikte yaşamak zorunluluksa-ki öyle- bu zihniyete rağmen varlığımızı nasıl koruruz, dengeleri nasıl kurarız? her zaman söylerim yine söylüyorum, bu zihniyetin karşısında farklı nedenlerle de olsa aynı sıkıntıyı yaşayan insanlar birlikte bir güç oluşturmalı ve ortak mücadele etmeli. ben bu yazıda yalnız kadınlar ya da feminizm açısından sıkıntılar görmedim. islam'ın katı prensiplerini benimsemeyen herkes bir hedeftir, sırası geldikçe ya sindirilecek ya da yok edilecektir.
türkiyede feminist hareketin görece zayıf olmasına rağmen, bu kafadaki adamlarda şimdiden muazzam bir göt korkusu yaratması, güçlü bir kadın hareketinin, sağlıklı işleyen bir demokrasi için ne kadar elzem olduğunu gösteriyor.
yılanın başını küçükken ezmeli düsturundan hareket eden bu yeminli kadın düşmanları, örgütlü bir kadın hareketinin, kendi gerici seksist dünyalarının sonunu getireceğini çok iyi biliyorlar.
gericiliğe ve seksist bağnazlığa karşı safları sıklaştırmanın zamanıdır.

(bkz: çanlar kimin için çalıyor)
feminizm'in ne olduğunu bilmeyen hayli içi geçmiş tek ayağı çukardan hallice bir beyin açıklamaları. enteresan yanı; bu kadar cahil olup, gazetede yazarlık yapması. gerçi konuya mevzu olan gazete de hayli cahil tam yerine cuk olmuş ama genel "yazar" tanımı ile hiç ardışık değil.

femin'i sapıklık olarak görürken islamı değiştirmeye çalıştığına değinmiş ancak bunu "açık bir kadın" tabiri üzerinden destekleme gayreti baya komik. açık kadın nedir sayın hocam, açık-kapalı kadının feminizme yakınlığının konuyla ne alakası var; kaldı kı çarşaf giyip feminist olanlar da var. bence femin'lerin sapıklığı sorgulanacağına; evinde porno arşivi olan din alimlerinin ve yobaz gazete sahiplerinin sapıklık eşiği sorgulansın, en azından daha az komik olur ve zaman kaybı olmaz.
söyleyenin kendi sapık ideolojisinin yansımasından ötürü söylenmiştir.
söyleyene yakışmıştır.
"heteroseksüel erk" tecavüzcülük gibi yan etkileri olan bir hastalıktır! o yüzden gururla! travestiyiz ayol! yaşasın feminenler! yaşasın feminist dayanışma!
ahmet çakar mı demiş acaba dedim ama meğer değilmiş. aslında tam onun cümleleri bunlar. adamın her boka bir fikri var. ne bileyim; 'arabalı vapur şeytan işidir' de diyebiliyor. çok renkli. mehmet şevket eygi ise altyapısına uygun konuşmuş. hayır ne bekliyorsunuz adamdan anlamıyorum.