fizy

müthiş sayılabilecek müzik arşivine sahip, coca cola nın sponsor olduğu, artık pcye mp3 indirmenin gereksizliğini öğreten müzik sitesi. müyap sayesinde bir dönem yasaklanmıştır şuan erişim sağlanmaktadır.

http://fizy.com/
üye olunarak çılgın listeler oluşturulabilen mukemmel bir müzik cenneti.
mp3 indirmenin mümkün olmadığı şu günlerde* müzik dinlemek için iyi bir arşive sahip sitesi. kapatıldığında kullanıcı kitlesini "şimdi napcaz lan?" korkusu titretmiştir.
giriş sayfası değişmiş ve arama motoru havası katılmış müzik sitesi.
çeşitli diğer video ve müzik sitelerine ait apileri kullanarak son kullanıcıya servisi sunan dalga. bu apiler üzerinden çekirdek dosyaya erişimi sağlayan algoritma rastlantısal olarak değişmekte olduğundan dinlenen şarkılar indirilemiyor. bu sebeple itunes modu bir arşive sahip olmasından ziyade piyasada varolan servis ve dosyaları harmanlayıp kullanıcıya sunan ortam.
neredeyse aranılan tüm şarkıların ve videoların bulunduğu, keyifli listelerin hazırlandığı kutsal müzik sitesi. *
canın sıkıldığında imdadına koşan biricik müzik arşivi.
satıldıktan sonra kötüye giden müzik arama şeysi.
stream imkanı ile sürekli kullandığım site.
sesle arama özelliği ekleyerek * enfes olmuş site.
aklımdan geçeni okumuş internet sitesi. sezen aksu şarkıları dinlemek için arama yaptığımda ilk sırada ayı sözlük itiraf başlığına yazdığım entry de geçen şarkıyı bulması çok garip oldu gerçekten.
resmi sayfasında farklı dil seçenekleri gözükse de avrupa sınırları dahilinde girildiği zaman "we're sorry. fizy is currently only available in turkey.'' yazısıyla karşılaşılaştığımız site.
an itibariyle "bülent ortaçgil kadın sesi deymiş şarkılar" adı altında internet konseri canlı yayınlanıyor! bülent ortaçgil, birsen tezer, jehan barbur ve ceylan ertem.
ücretli olmuş, habersizdim şaşırdım. sınırsız kullanım için aylık 4,99 tl ödeme yapmak gerekiyor. sınırlı kullanım ücretsiz ve şarkıların sadece 30 saniyesini dinleyebiliyorsunuz.
ücretli olduktan sonra popüleritesini amerikalı spotify'a kaptırmış, şimdi yeniden toparlanmaya çalışan türkiyeli şirket.
fizy, spotify, apple müzik eşzamanlı olarak kullanıldığında işe yarayacak platformlardır. çünkü hepsinin içeriği kısır birinin boşluğunu öbürü doldurmakta.
spotify gibi muzik uygulamasi arada donuyor oyle diyim 3gb bedava int vericek diye 25 sarki dinleyince bi bakim dedim zaten apple kullaniyorum ve muzikleri torrentten indirip telefona atan biriyim neyse diyecegim bi uygulama yapiyosunuz shuffe yapiyorum arada sarki calmiyor falan bozuk bir program