fotoğraf yükleyince ilginin artması

kendimden yola çıkarak "yoo yok öyle bir şey" diyebileceğim başlık. belki yakışıklı değilimdir ondandır bilemedim şimdi *
genelde animasyonlardan bir kare fotoğraf paylaştığım için tahminen gülüp geçiyorsunuzdur diye düşündüğüm olmayan durum.
fotoğrafımı yakışıklılığımdan gözleriniz kör olur diye paylaşmıyorum. sevildiğinizi bilin ey yazarlar.**
ne yazıldığıyla ilgilendiğimden; çok güzel yazan yazarlarla ilgiliyim açıkçası, ha yazılarını aşırı beğendiğim biri fotoğrafını yüklerse "hmm demek bu oymuş" der geçerim; hepsi o kadar. tabi bir fotoğrafa aşık olup o yazara yürümek ya da yazara hallenmek için sebep aramak niyeti varsa ben o yazarın amacına bir şey diyemem; kendi düşüncesidir.
sanırım ayı sözlüğü sevmenin en büyük nedenlerinden bi tanesi * hiç kimsenin tipini , sahsını , cinsini , boyunu posunu bilmeden sadece düşünceleri ile desteklemek yada eleştirmek. buda ayı sözlüğü çok kıymetli yapan unsur. bazılarınız birbirini tanıyor olabilir yada benim gibi kimseyi tanımıyorsunuz bu nedenle herkese eşit mizahi eleştiri yapabiliyorum.

yani bunun tiple alakası yok. isterse oktay kaynarca olun eğer düşünce yapımız aynı değilse ilgimi pek fazla çekmiyorsunuz istisnalar var tabii .. bu ilgi de sanılanın aksine acaba normal hayatında da mı böyle yoksa troll mu ?
bazılarınızı da çok merak ettiğim doğru ama bu büyüyü bozmamak adına adım atmıyorum. * *

belki bi zirvede bazılarınızı tanıma şerefine nail olabilirim kim bilir

not : white wine fotoğrafını gördüm seni her zamanki gibi eleştirebilirim için rahat olsun *
muhabbet genelde ayı sözlük üzerinden yürümüş ama ben romeo ve hornet üzerinden değerlendireceğim.

ister çirkin ister yakışıklı olan fotoğraf yükleyince ilgi artıyor. çünkü bilinmezliğin getirdiği korku ortadan kalkıyor. acaba ne çıkacak? in mi cin mi, sorusu gidiyor. elbette fotoğraftan bir insanın iyi mi kötü mü olduğunu anlayamayız ancak garip bir şekilde konuştuğumuz kişinin fotoğrafını görmek bizi rahatlatıyor.

tabii genel algıya göre çirkinseniz veya ortalama bir güzelliğiniz varsa fazla ilgi görmüyorsunuz.

bir de nasıl bir fotoğraf yüklediğiniz var tabii. mesela yüzünüzden çok vücudunuzla ön plana çıkıyorsanız ve eğer seks aramıyorsanız çok yanlış yoldasınız.
date sitelerinde çok yaşanan olaydır.ilk profil açtığınızda hiç fotonuz yoktur,kimse yüzünüze bakmaz,hatta selam verdikleriniz selamınızı almaz.ama foto yükledikten sonra- ki şöyle güzel göründüğünüz bir foto olacak tabi- mesajlar yağmaya başlar.en ilginci mesajlarıınıza cevap yazmayanların bile pervane olmasıdır.
her sözlükte olan bir durum.

ben de çıplak resmimi koymak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. yardım plz,,,