geceye bir seks fantezisi bırak

ne güzel başlıkmış bu böyle ya.
arabada sakso diyerek katılayım madem bu başlığa.
ya allah affetsin, karısıyla kavga edip, bana kafa dağıtmaya gelen komşumu, duygusal boşluğundan yararlanıp sikme fantezisi hiç aklımdan çıkmıyor
başlığa bak klişeden geçilmiyor. kimsenin aklında erotik / porno filmler tarafından bilinç altına yerleştirilmiş fanteziler dışında bir şey yok demek ki. ne kadar renksizsiniz lan ben sizi hetero arkadaşlarıma hiç böyle anlatmıyorum aq.
mesela ben kadıköy'de kiracıyım. ev sahibim çok yakışıklı bir adam ve yükselen kiralar karşısında beni evden çıkartıyor. ben de kapısına dayanıp "etme ağam ne istersen yaparım" diyorum. o da "ne istersem mi" deyip kolumdan tuttuğu gibi sikalijfasfj.
bayıra karşı yatırıyor beni
tırmalıyor beni kaşıyor beni.
kıçında fermuar olan penguen uyku tulumuyla........................
ormanın en derinliklerinde, gece karanlığında, belli belirsiz ay ışığında sevişmek. en hayvani dürtüleri çam kokuları arasında yaşamak.
benim en sevdiğim gece çırılçıplak denize girip fingirdemek.
başlığın sabah, öğle ve akşam'a bir seks fantezi bırak versiyonlarını talep ediyorum.
daha önce tanıştığın ve tüm gizli seksüel fantezilerini bildiğin birisiyle buluştun. yolda yürüyorsun birlikte. yol kenarında inşaat halinde bir binayı sana gösterip "bak, burası benim" diyor. sen de "ferforje" diyorsun. aranızda bir şifreymiş bu kelime. fonetik olarak ne seksi bir kelime değil mi? hemen anlayıveriyor ne istediğini. birlikte inşaata girip .. aa içim bir fena oldu dkjfisjxhbk
başlığı her gördüğümde aklıma gelen fantezileri dizi halinde aşağıya bırakıyorum. old'ların gözü yaşlı, bebeler bu ne yav diyor:

  • /
  • 2