gerçek aşk

tamamiyle doğru ve rahat hissettiren bulmasının kolay olmadığını düşündüğüm. herkesin gerçeği farklı olabildiği için herkese göre değişir.
karşılıklı olandır.
yaşamından bir şeyler vermektir. mutluluğunu, hüznünü, sevgini, heyecanını, korkunu kısaca insana dair ne varsa sunmaktır karşındakine.
yaşamından vermektir evet. yaşamını vermek değildir. zaten aşk yaşamak, yaşatmak değil midir?
yorgo edebiyat yapmış. *

gerçek aşk nedir biliyor musunuz? şuranda * bi şey hissedersin. bir sızı gibidir * dinmeyen bir sızı. nabzın düzensizleşir, vücut ısın artar, göz bebeklerin küçülür * uyuyamazsın onu düşünmekten, iştahın kesilir * ve bir mutluluk duyarsın. işte gerçek aşk böyle bi şeydir.
gay ortamlarında 50 küsur erkekle yatınca ancak bulunur.
ilk gördüğünde anlarsın ancak. yoksa kimse sana söylemez aşık olduğunu.
romanlarda yaşanandır. aşk çıkarlara çarpana kadar gerçektir.
prensi bulana kadar kurbağa öpmeye devam.
gerçek aşk yoktur, asır gerçek sensin, bunun farkında değilsin, aşk dediğin sey kafanda yarattığın şey, hep dinlemek istemeyeceksin, ama şuan buralarda yazdığına göre baya iyisin,

(bkz:susamam)
fiziki beğeni, karakter yönünden beğeni ve uyuşma - yani yanında rahat hissetme, onunla vakit geçirmekten keyif alma- kriterlerinin gerçekleşmesi gerektiğini düşündüğümdür. yani tabii benim için böyle, başkaları için farklı olabilir.
bir yerde ümit biter / solar laleler güller / aşk yalan inan buna / perişan hep gönüller.
teoman alpay çok doğru söylemiş. söylenirken en büyüğü olduğuna bile bile en kolay inandığın yalan.
platonik olan da olabilir yalnız kurt olmaya devam
şanslıysanız, hayatınızda o mükemmel ilişkiyi bulabilirsiniz. bulunca değerini anlarsanız yaşadınız. yoksa, sürünmeye devam.