geylere benzemeyen bir erkekle gey ilişkisi yaşamak istiyorumcu insan

büyük bir sarsıntı geçirdiğini düşündüğüm, gay modeli olarak önüne sunulan tipleri yanlış anladığını tahmin ettiğim 'çok üzerler lan bunu' dediğim ılıman-homofobik insandır. gay ilişkinin tarafını oluşturan bir unsuru, ilişkinin içinden çıkararak yaşamaya çalışmak hayli yorucu geldi bana. belki canı hetero bir erkekle birlikte olmak istiyordur ama işin özünde eşcinsel bir altyapı fikri vardır falan, of of karmaşık bir durum.

canım ben de neler neler istiyorum ama olmuyor, işallah böyle bir erkeği bulursun. "çok yiyerek zayıflasam, gizli olsa herkes bilse, çalışmadan zengin olsam,..." keşke.
teoride mümkün, pratikte de... mümkün olabilecek ilişkiyi yaşamak isteyen insandır. tek yapması gereken bağdaş kurup, ellerini de birine "sen topsun" der gibi yuvarlamak ve "ummm" diye ummak.
bu tutum bana ' ben a'yım yalnız ' tipi insanı hatırlatıyor. herkesin belirli bi tipi, hoşlandığı şeyler olabilir ancak ne yazık ki kime aşık olacağınızı seçemeyeceğinizi düşünüyorum. her heteroseksüel/eşcinsel ilişkide bir taraf daha baskın olur görüşündeyim, psikolojiden pek anlamam ama bu daha çok kimin alfa olacağıyla alakalı bir durum galiba ve ne yazık ki herkes kendini her ilişkide alfa erkek olarak görmekle bu tutuma bağlıyor ki bu da geleceği olan bi şey varsa başlamadan bitirir gibime geliyor.
şeytanın avukatlığını yapıp biraz savunacağım insandır.

toplumdaki yerleşik gey algısına bağlı olarak ömrünün büyük bir kısmını içine doğduğu çevre nedeniyle kendinden başka bir gey ile karşılaşmadan geçiren genç insanların medya üzerinden gördüğü gey tipi fatih ürek, cemil ipekçi ve ucuz dizilere mizah malzemesi olarak katılan tek bölümlük eşcinsel karakterlerdir. şimdi kusura bakmayın ama bu karakterlerle bırakın sevgili olmayı arkadaş bile olamazsınız çünkü gerçek değiller, hiç var olmadılar. işin kötü tarafı gözlemlerime göre bir grup eşcinsel arkadaş ciddi ciddi eşcinsel tiplemesi diye birşey olduğuna inanmış ve bunu hayatlarına uygulamaya çalışıyormuş gibi görünüyor. toplumda görünürlüğü daha belirgin olan kesim bu gruptakiler olduğu ve eşcinselliğin alameti farikası da bu arkadaşların yaşam biçimiymiş gibi sunulduğundan diğer yakada kalan eşcinsellerden bazılarının kendini 'gey gibi yaşamayan gey' olarak görmesi pek de şaşırtıcı değil. doğal olarak gey gibi olmayan gey sevgili istemeleri de şaşırtıcı değil.

ha eğer kastedilen efemine geylere yönelik maskülen geylerin ötekileştirme çabası ise, onlara ben de 'iki dakka insan olun' diyorum.
vardır böyle insanlar. hatırlamıyorum araştırmaya da inanıyorum ama üşengecim. kültürü ve ekonomik durumu iyi bir kaç gay grubu ülke ülke gezip hetero erkeklerle ilişkiye giriyorlar. parası neyse veririz de diyorlar sorun değil ama istedikleri tek şey hetero bir erkeklerle sevişmek. gaylere benzemeyen tarafı sanırım hetero olmaları ne kadar açık değil mi? ne şimdi bu evet anlamsız ama var işte, ne yapacan bacım çekeceeeen.


sonradan ek; aslında baya baya normal bir istek başlığa bakınca. gay ilişki isteyen kişinin ne olduğunu bilmiyoruz, gizli gay sanırım asdafasdfa
toplumsal kalıplara bağlı insandır. evinin kadını çocuklarının anası olacaktır.