gizli zirveler

sözlük yazarlarının kimseye duyurmadan kendi aralarında toplaşıp yaptığı zirvelerdir.

edit: üstüne alınanlar olmuş hahahahahaykırdım. harbiden haykırdım ya, allah yaşatsın sizi valla ya, hiç böyle gülmemiştim.
eşcinsellerin olduğu bir yerde hiçbir zirve göründüğü kadar gizli değildir. zirveye hangi marka donla katıldığınızı bile sözlükten okursanız şaşırmayın. * * *
katılacaklar listesine alınmamamdan mütevellit dışlandığım zirvelerdir, hep katılanlardan dinledim duydum, hiçbirine katılamadım tüh. zaten insanlarla olan demirden mesafemden ötürü, bir şeylere dahil etme noktasından 1000 kere düşünmelerine sebep olurum genelde ve sonuç olarak dahil edilmem.

gizli zirve semantiğine gelince; aklıma mütareke döneminde vukubulan paylaşmalı, parçalamalı, manda ve himayeli gizli anlaşmaları getiriyor nedense. tap sikrıt gibi bir şey.
ille de sizi ifşa edeceğim. dün akşam taksim'de gerçekleşmiştir. herkesi de aralarına almayan sinsi art niyetli pis bir gruptur bunu yapan. gecesinde de ümraniye gibi varoş bir semtte konaklamışlardır. sonra zagor ille de seni görelim demişlerdir, tabiki havasını alan gruptur.
ayı sözlük ikinci taksim muhabbet zirvesi için 6 kişi ile gerçekleşmiş olan ön hazırlık zirvesi olmuştur. haberimiz oldu. aceleye gelmiş olan o gün belirlenen bir buluşma olduğu için doğal ve olağan karşıladım. işim olmayaydı ben de gidecektim.