her entry'sinde sübliminal mesaj veren köylü kurnazı yazar

sanat filminden bahsederken çaktırmadan aktif olduğunu belirten; su sporlarından konuşurken irice bir ayı olup taliplerini beklediği sinyali veren; ramazan aynın marifetlerinden bahsederken alt metinde kalın bacaklarına dolgun baldırlarına vurgu yapan yazar. bu örnekler çoğaltılabilir. böyle yazınca daha tatlış falan mı olduğu düşünülür diye umup ummadığını merak etmeden geçemeyeceğim.

her malın alıcısı vardır. kanımca eğer bir mal talep görmüyorsa onu gizemli alt metin yığınları da kurtaramaz.
hiç dikkat etmediğim ama bundan sonra dikkat edeceğim olaydır. güldürmüştür.

(bkz: geçen resim sergisinde birine çaktım ki sormayın mk)
bir tek kendini akıllı zanneden uyanık tiplerin foyasını meydana çıkaran oldukça komik bir tespit. gülmekten adonislerim çatladı.
çaresizliğin dibidir ya. düşünsenize seksi ve esmer vücudumdan bahsediyorum entrylerimde felan hahahaa asla o kadar düşmedim.
açıkça söylüyorum ee bazen istemsizce öyle çakallıklar yapmışımdır
bilinçli olarak yapıyor bile olsa yine de sevimli bulduğum yazar tipidir. direkt mesaj verse, karşı tarafı daha çok kırabilir düşüncesindedir belki de. ayrıca az biraz gizemden herkes hoşlanır. ama yılların otuzbircisi ise ve adamsız adamlığı her halinden belli oluyorsa, az biraz korkutur, onu freud bile kurtaramaz.
başı yada sonu bear lı nick alan yazarların olduğu düşünüldüğünde tünelin ucu nereye çıkıyor diye merak ettiğim durumdur,adam daha nickinde başlamış mesaj vermeye.