hilal cebeci

sesiyle değilde vücuduyla bir yerlere gelmeye çalışan şarkıcı.

son günlerde cover çılgınlığına metallica'nın nothing else matters ile bomba gibi düşmesi an meselsi.
ciddi anlamda antipati duyduğum insan.

çok kalitesiz gözüküyor zat-ı alime. bir insan neden etiyle ön plana gelir? başka yeteneği yok sanırım.
ammo ve amenkoyu dilime dolamış kadındır.
şu metallica meselesinden sonra kimi "asi(l) metalcilerimizin" ne kadar sofu olduğunu ortaya çıkarmıştır. başkalarına şakirt diye isim takıp dalga geçerken aynı duruma düşmek de mümkünmüş. hadi onu geçtim de, her olumsuz tepki verenin (ha, şu anda ben de dahil oluyorum buna) aslında kadına hizmet ettiği de ayrı bir gerçek. o kadar rahatsızsak bakmayız geçer. yok, yozlaşmaktan bahsediyorsak eğer.... çok affedersiniz ama "hadi lennn"
twitter'a an itibariyle "ben gayim" yazmış şahsiyet.
hilal cebeci'nin sado-mazoşist panpiş açılımını kamuoyuna bildirdiği über seksi anlar;

http://www.vidivodo.com/video/hilal-cebe...
türk halkına mal olmuş gizli kaşar. apansızca bir yerden çıkıp, beynimize hücum eden ipe ipe şarkısıyla işkence eden kadınımsı, görüntüsü ise akıllara zarar.
son şarkısı sanırım "senden iyi yaparım" şarkı sözleri ve müziği itibairyle başarılı değil, tipik saman alevi serdar ortaç şarkılarından. klibi evlerden ırak dedirtendir. pornografinin klibini çekip literatüre katkıda bulunmuştur. ama bütün bunlara rağmen sevdim şarkıyı! uzaklara uzaklara sesim kısılana dek söyleyesim var.

(bkz: senden iyi yaptım)
o değilde tıpta eşcinsellik hastalık olarak görülmeyeli kaç yıl geçti, hala ben bilimsel olarak söylüyorum diyor. cahilliğin bu kadarı.
vay be kitaplarda tamamıyla doğuştan geldiği yazıyor, bilim adamları kaç defa bunla ilgili gen buldu ve araştırmaya devam ediliyor kadın hala cıkı diyor ki eşcinsellerin psikolojik hastalıklarının sebebini tam olarak bulana kadar psikolojik olarak daha kötü olmasınlar diye hastalık tanımından çıkarmışlar.
sen bizim escinselliğimize görünürlüğümüze takmışsın da, peki senin orospuluğunu napıcaz hilal? hayır bir insan durduk yere böyle açıklamalar yaparsa "gel beni sik" diyordur bunun anlamı bu. o kadar insan çabalarken, bazı şeyler için savaşırken, böyle süs köpeklerinin çıkıp gündemde kalabilmek için havlaması şaşırtıcı değil. bir iki götünü başını göstersen daha çok konuşulurdun emin ol. hem de o yaranmak istediğin kesime çok iyi yaranırdın. gerizekalı desem gerizekalılara hakaret olur da neyse.
cav bellaya klip cekmistir. youtubeda likelar dislikelari 10a falan katlamistir. yorumlarda best greek singer everlar ucusuyor.
la casa de papel yapımcılarından ve italyan halkından özür dilemesi gereken kişi.