homojen dergi trans evi ile dayanışma partisi

yine bir party ile beraberiz. trans misafirhanesi son zamanlarda zor günler geçiriyor ve desteğe, dayanışmaya ihtiyacı var. bu sebeple hepinizi mümkün olduğunca çok arkadaşınızla birlikte bu partiye bekliyoruz. homojen party vol. 1'de müzikleriyle bizi coşturan ve kalbimizde taht kuran cake bu gecede de müzikleriyle bizimle olacak. bu eğlenceyi kaçırmayın, bu anlamlı zirvede bizimle beraber olun istiyoruz.

yer: bigudi club
tarih: 22 ekim 2016
saat: 21:00
giriş: 10 tl (destekte bulunmak isteyenler daha fazla ücret verebilir, girişteki gelirin tamamı trans evine bağışlanacak)

facebook event: https://www.facebook.com/events/1109136905849181/
hem destek olmak hem de eski yeni arkadaşları görmek için orada olacağım. bir sigara parası için vereceğimiz destek yalnız olmadıklarını, yalnız olmadığımızı gösterecektir. üzerine cakenin müzikleri. hatta o saatten sonra beylikdüzüne dönmek zor olacağından oralarda bir yerde kalabiliriz.
gecenin elde edilen geliri ile yapılacak yardım çok önemli.elimden geldiğince müziklerimle destek versem de, hepimizin desteğine ihtiyaç duyulan gece.
şu ana kadar sadece 3 yazarın geliyorum diye işaretlediniz cakenin geleceğinin kesin olması sebebiyle 4 kişinin gelmesi muhtemel olan zirve
bütün ayı arkadaşlarımı ve trans arkadaşlarımı getireceğim zirve. sevgi yumağı ile kıl yumağı bir arada olacağız.
zirvetörden de katılımlarınızı işaretleyiniz arkadaşlar, katılımın artması çok önemli. hem eğleneceğiz, eğlenirken de ihtiyacı olanlara destek vermiş olacağız.
eğer gelebilirse yaklaşık 5 seneden beri görmediğim eski bir arkadaşım ile geleceğim zirve
bu mekanı bilmiyorum ortak bir noktada buluşup eşlik edecek arkadaşlar varsa yeşillendirebilirler.
+3 ile uğracağım parti ama neden bu kadar az insan var bu sefer anlamlandıramadım. çok soğuk diye sıcak yatağınızdan mı çıkamıyorsunuz?
yollara düştüm, geliyorum. ay çok eğlenelim lütfen. yeterliii.
günün anlam ve önemi oldukça değerliydi malesef katılamadım bu zirveye. ve fekat çok eğlendiğinizi tahmin edebiliyorum gelemeyenlerin yerine de göbecikler atılsın, mekan yıkılsınn..
yeşil atletli hanım kızımıza selamlarımı yolladığım başlıktır. ben de diyordum bayan arkadaşlar nerede kaldılar diye meğer trans partilerindelermiş. ben de trans partisi düzenleyeceğim.

bu arada dark ağabeyin sevdiceğini çok merak ettim.
party ile ilgili tedirginliklerim vardı. katılım olacak mı, olmayacak mı şeklinde korkularım vardı. neyseki 80-90 kişi arası bir katılım oldu. kapıda destek vermek istemiyorum diyerek girmiş olanlar da olabilir bilemiyorum. sonuç itibariyle amacına ulaşan bir etkinlikti. bigudi club'un de ilavesiyle trans evine 1k tl destekte bulunmuş olduk. acil fatura, acil ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini düşününce mutlu oluyorum. istanbul lgbti dayanışma derneği aktivisti olan deniz rojda tunç'a teslim ettik. zaten trans eviyle de genelde kendisi ilgileniyormuş. umarım dayanışma çalışmaları devam eder.

partye gelecek olursam, beylikdüzü'nün yağmurundan kaçıp taksime vardığımda daha henüz yeni yeni başlamaktaydı. ter içinde vardığım clubte beni bankacibear ve +1i karşıladılar. çok geçmeden saat 22:00 olmadan mekan dolmaya başladı. çok kalabalık olmadan evde ambalajında duran 4 adet mor çatı kadın sığınağının bez çantalarından mekandaki bir kaç kişiye hediye ettim. cake'nin müthiş müzik performansı ile zaten gelenler kendilerini hemen müziğe kaptırdılar. tüm koltuklar boşken pis dans edenlerle doluydu. club kalabalıklaştıkça, tanıdık yüzler bir bir gelince daha da bir sıcak ortam oluştu. yazarlar, +larıyla beraber renk kattılar. sözlük ve dergiden gelenlerin bir 3 katı kadar da dışardan dayanışmayı destekleyenler vardı. trans erkekler, trans kadınlar, butchlar, studlar, lipstickler, goldstarlar, bullar, dieseller, femmeler, geyler, biseksüeller, aseksüeller, panseksüeller, heterolar, cdler.... lgbti'nin her rengi partyde mevcuttu. kıvılcım arat'ta geceye katıldı sağolsun. yazarlardan kimler vardı kimler yoktu derseniz, gelip görseydiniz kuzum kimin gelip gelmediğini. artık bu konuda spoiler vermeyeceğim. 25 kadar sözlük yazarı vardı mekanda. hepsi de çok güzellerdi valla. hepsi iyi ki varlar. çooook eğlendik. herkes çok mutluydu, bunu görmekte eğlencenin ve keyfin seviyesini arttıyor doğal olarak. eywallah.

son olarak ötekileri desteklemek için partye gelen hetero erkeğimiz vardı, partydekiler hatırlayacaklardır, uzun yakışıklı bir çocuktu. gece boyunca kadınlarla bakıştı, bazen sarıldı dans etti. en son gecenin sonuna doğru çekik gözlü hetero kadını elinden tuttuğu gibi lavaboya götürdü. ay sonra ne oldu bilmiyorum. umarım mutlu olmuşlardır. "gey clubte sevgili bulan heteroseksüel" olmak kolay değil gerçekten. mardinli kardeşim, öperim kocaman.
ilk defa gittiğim bir mekandı. keyifli bir gece ve dayanışmayı destekleyenleri görünce daha da keyiflendim, ayı sözlükle de bu vesileyle tanışmış oldum. yüreğinize sağlık.
kapısında durup merhaba bu akşam özel bir gece giriş ücreti 10tl dediğim gece oldu... saat 23 e kadar sevgili hprs ile orada kaldık ama hem yorgunluk hem de moral bozukluğu ile geçirdiğim bir hafta olması sebebiyle erken ayrılmak zorunda kaldık... ortalık tam ısınırken ayrıldık. cake ve playlisti yine iyiydi.
armut ile kendimizden gectigimiz inanilmaz eglenceli gece. herkese sonsuz tesekkuru borc bilirim.
  • /
  • 2