hornette yazışılan erkekten doktora diplomasının onaylı suretini istemek

profilinde welleducated etiketini eksik etmeyen oxford mezunu kültürlü ve eğitimli beyefendinin, taliplerinden onunla cinsel ilişkiye girmeden evvel talep ettiği belgelerin içinde en önemli olanıdır. yüksek lisans mezunlarını bile birer amele olarak gören bu kültürlü beyefendiye ilkokul diplomasını gönderenler bile olur. hatta bazı adaylar zayıflarla dolu karnelerinin fotokopilerini gönderme cüretinde bulunurlar. kültür mantarı beyefendimizin hiçbirine toleransı yoktur.

bana da bazen yök eşdeğerliği olmayan ya da sahte olduğu besbelli olan onaysız diploma suretleri gelebiliyor. seks yapacağım kişiyi ince eleyip sık dokuyarak seçtiğimden inanın çok zorlanıyorum.
ooo bu olayda bireyler kendini fazlasıyla aşmış görünüyor. zayıf olsun, kaslı olsun, yakışıklı olsunun birkaç tık üstünde kalır bu olay. doktorası olsun, en az 3 dil bilsin mümkünse ispanyolca, fransızca ve ingilizce. en az 3 makale yazmış olsun. en az 3 operaya gitmiş olsun. en az 3 klasik müzik bestecisini dinlemiş ve hatta kalsik müzik eğitimi almış olsun falan diye gider.
ahh ben kafamı nerelere vursam bilemiyorum. hiç olmadı şöyle enteresan kriterlerim. inşaat amelesiyle de seviştim. şirket sahibiyle de. yazık bana.
efendim önemli bir olaydır çünkü uzayıp giden ego tatmin listesinin varılabilecek en uç noktalarından biridir.
nice "welleducated" tiplerin yan yana geldiklerinde iki cümle kurup sohbet edemedikleri deneyimle sabit olsa bile, kriter olsun listeler dolsundur.
kendini aşmış eğitim düzeyiyle öne çıkarıp sizi ezmeye çalışan insan olamamış tiplerden istenebilecek kanıt niteliğinde belge.çünkü bu görmemişliği yapan hiçkimse şimdiye kadar altını yeteri kadar dolduramadı ve anlattıklarının çoğu yalan çıktı.bazı insanlar kendini olduğu kişi olarak değil de hep olmak istediği ama olamadığı kişi olarak sunmaktan çekinmiyor ne yazık ki.