hot in cleveland

3 kadın ve betty white'ın * yaşadığı eğlenceli olayları anlatan bir komedi dizisidir. irıspı joy , yıldızının hiçbir zaman sönmediğini iddia eden victoria , masumluk abidesi melanie ve elka. asla yaşlanmayı kabullenmeyen kız grubunun, yaşlılığı kafaya takmayan elka ile aralarındaki atışmalar çok yoğundur dizide ve elka her zaman 1-0 öndedir. özellikle joy'a laf sokmak onun için sabah kahvesinin yanındaki sigara gibidir.
victoria chase karakteriyle wendie malick ablamizin harikalar yarattigi dizi. betty white konusuna gelirsek kendisi 93 yasinda ve soyleyecek soz yok.
altın kızlar dizisini anımsatan güzel bir çalışmadır.
çerezlik esprileri gayet besleyici ve eğlendiricidir.
ilk başlarda sırf victoria ve abartılı tepkileri için izlesem de esasen sırf elsa'nın her fırsatta ''erkek elli'' joy ile uğraşması için bile izlenebilir. biraz çıtır çerez gelse de birkaç bölümle kendini izleten, güzel bir dizi. hele de betty white'ın 90 küsür olduğunu öğrendiğim zaman bir kez daha beni şaşırtıp takdir ettirmiştir. o kadife ve pırıltılı eşofmanların hastasıyız!
son zamanlarda cnbc-e tarafından keşfettiğim ve hemen internetten ilk 2 sezonunu bitirdiğim son zamanlarda ki en iyi sitcom.
friends bittiğinde o kadar üzülmüştüm ki yerini hiçbir şeyin dolduramayacağını sanıyordum. 2 broke girls, the big bang theory, mom, how i met your mother gibi dizilere başladım ama hiçbiri sarmadı.
tesadüfen denk geldim bu diziye. elka'nın ve victoria'nın hastasıyım. allah herkese betty white gibi bir komşu nasip etsin. keşke öyle bir komşum olsa da gelip takılsa bana.
başlamayanlara ve yeni bir sticom arayanlara şiddetle tavsiye ederim.