iphone

apple ın en sevilen ürünlerinden. kullananların bir çoğu ya marka takıntılı ya da para sıkıntısı olmadığı için alıp kullanabilen kişiler. söylentilere göre gaylerin en çok ilgi gösterdiği telefon markası olma özelliğine de sahip.

(bkz: iphone 5)
nerdeyse herkesin elinde bulunan telefon. bir zamanların 6600ı gibi oldu mübarek.
bende iphone alacağım hangi marka alsam henüz karar veremedim.
ilginç bir şekilde bağımlılık yaptığını düşünüyorum, şarjı bitince içime bi ateş düşüyor ki sormayın gitsin. app storedan ücretli uygulamaları indire indire kredi kartımın limitini eksilere düşürmüş şeytan icadı..seviyorum yinede ..
telefonu evde bırakıp, şarjıyla dolaşağınız bir cihazdır. zira şarj cihazı daha lazım oluyor telefondan.
şarjdayken cızır cızır çarpan telefon*. bir gün öldürecek diye korkuyorum. bunun dışında çogüzel anlaşıyoruz kendisiyle.
bu telefonu dün okul tuvaletine düşürerek büyük heyecan yaşadım, su an yanımda kendi kendine sesi açıyor, kapatıyor, alarmı kuruyor filan.
kullandığım suya ve darbeye en dayanıklı telefon..aslında kullandığım en kaliteli telefon. iphone dan sonra lg kullanmak ise attan inip eşşeğe binmek gibi birşey.
kullanımı en rahat telefon. android falan peh yani .
iphone 6 , iphone 6 plus ve iwatch'un lansmanını bugün yapmışlardır. rivayete göre iphone 6 öperek uyandıracak, iphone 6 plus tadlu tadlu sikecek ve iwatch ta peçete ile koloya verecekmiş. alsak mı ne yapsak diye insanı kararsız bırakmışlardır.
sonunda büyük ekrana geçtiler, telefon kasası oval köşelere sahip.
türkiye'de gündem kalmamış gibi şu an bütün gazetelerin internet sitelerinde/sayfalarında , son dakika, flaş haber olarak yerini almış ıphone 6 , askeri ücretle yiyecek bir lokma yemeği zor bulan ülkemiz insanları şimdi koşup hemen bunu alırlar.
yeni çıkan modelleri için yaptığı haftasonu satışında 3 gün içinde 13 milyon adet satılarak rekor kırmış cihaz..
aslında insanı kendisine bağımlı yapmaktan öte, tutsak yapan markadır. zira onların istediği yada sana sunduğu hizmetten bir adım öteye geçmeye izin vermeyen bir markadır. (bkz: paralı kölelik)
bu telefona oyun çıkarmak için bir iphone ve bir mac* gerekiyor. hiç hoş değil.
ios 10 güncellemesiyle tuş kilitleme sesinin grindr mesaj sesine benzediği telefon.
baktılar ki büyük ekranlı telefon daha çok kullanılıyor. bunlar da 2 yıl evvel büyük ekrana dönüş yaptı. lg g5 kullanıcısı olarak bu markanın yanından geçmem.
hiç kullanmadığım bir gün zengin olursam belki ucundan tutarım dediğim alet.
kısa bir xiaomi (android) deneyimimden sonra ios'un daha uygun olduğunu düşündüm ve tekrar iphone'a geçiş yaptım.
kullanmaktan keyif aldığım telefon markası ve telefonum inanılmaz kolay ve pratik birçok özellik kolay kullanım herşeyiyle 10 numara
  • /
  • 2