iphone

2009 yılından beri kullandığım telefon modeli
uygun fiyatlı iphone se 2020 modeli tanıtılmış.

şu an aldığım iphone 11 modeli için yas tutuyorum. güncel olmayışı dışında yıllardır kullandığım iphone 6'dan memnundum. artık kasmalar, fotoğraf kalitesizliği, batarya ömrü gibi nedenlerle geçmiştim.

a13 işlemcisi konulmuş ve kamerası güncellenmiş iphone 6 olarak düşünebilirsiniz. touch id, 12mp arka, 7mp ön kamera var.

eski tasarım, yeni donanım mottosuyla çıkmış.

ya her şey iyi hoş da şu hafıza sorunu beni soğuttu. 16 gb lık 6s kullanıyorum ya sanırım 14 gb ı sistem kullanıyor. illa icloud hesabı satın aldıracaklar. ben çektiğim nudeları hemen neden silmek zorunda mıyım? eski modelleri de yavaşlatma skandalıyla da gündem olmuştu zaten. ama böyle olmuyo steve.
yaaa bu benim başlığım. 12 pro max kullanıyorum. ve aynanın karşısına geçip uzun takma ojeli tırnaklarım, dolgulu dudaklarım ve geriye ittiğim küçücük kıçım ile foto çekip insanları kudurtuyorum.
ll'be right there babyyyy!!!
iphone hiç kullanmadım. uzun süre boyunca android'den daha hızlı kalabiliyor sanırım, değil mi? android kullanıyorum normalde, ama yavaşlık çok sıkmaya başladı ve fotoğraf kalitesi çok kötü. xiaomi alacağım ancak 1 yıl kullanımdan sonra hemen yavaşlar diye korkuyorum.
uzun süre (4-5 yıl) güncelleme desteği sunması ve uygulamaların stabil oluşu ile android telefonların önüne geçmektedir.
eski modellerini, güncelleme veriyorum ayağıyla planlı olarak yavaşlattığı meydana çıkıp, tüketici haklarının tıkır tıkır işlediği ülkelerde suçlu bulunarak yüklü miktarda para cezasına çarptırılan firmanın telefonundan bahsediyoruz değil mi?
ama kabul etmek gerekir ki bir zamanlar, tek model üzerinde yürürken bir stabilitesi vardı, gerçi o zamanlar benim de saçlarım vardı.
şimdi her bir güncellemesinde ayrı bir sorun, her yeni büyük güncellemeye sorunları düzeltmek için onlarca küçük düzeltme güncellemesi, kör, topal ilerliyor.
güzel fotoğraf çektiği rivayet edilmekte.
  • /
  • 2