iskoç erkekleri

dünyanın en yakışıklı, en güzel vücuduna sahip erkeklerdir. havasından mı, suyundan mı bilinmez lakin en taş sporcular bu ülkeden çıkıyor. başka bir örneği için:

(bkz: yunan erkekleri)
(bkz: arap erkekleri)
sırf kilt giydikleri için ekstra çekici bulunan erkeklerdir.
(bkz: biri bana kilt alsın) (bkz: kilt)
bazılarının götleriyle gayda çalabildiklerine dair spekülasyon yapmak istediğim erkek cinsidir..
kilt oluyorum zaten bu iskoçlara albert abi...
uzak, soğuk ve kasvetli bir ülkenin çilli, kızıl saçlı, soluk benizli insanlarıdır. akdeniz havzası ülkelerinin yağız delikanlılarının ellerine su dökemezler.
chubby, kizil, beyaz ten, mavi goz gibi kavramlari gozumun onune getirip her daim erekte olmus sekilde dolasmama sebep olan guzellikler toplulugu.
kendilerine attigim centiklerden dolayi tadlari damagimda kalan millet. hele de kizil, killi, sakalli, guzel yuzlu, rugby built ve kasli iseler, uzerine ayva tuyu kapli ve hafifce sert bir gotleri varsa bir gecede ohh dort posta turu diyaloglara baglamaya sebep olabilir kalpten goturebilirler.
komik ve gurultulu tipler
şu giydikleri kiltlerden bende istiyorum. muhtemelen bende eteğini kıvıran liseli ergen kızlar gibi duracak ama olsundu.
etek giydiğinde seksi görünebilen tek ırkın üyeleri .
viski içmeyi çok iyi bilen erkeklerdir? neden kimse bundan bahsetmedi? niye aklınız fikriniz hep kiltte, aşağılarda yavrucuklarım?