kadir mısıroğlu

murat bardakçı kendisine fesli tanzimat soytarısı diyor. belli kesimin ilber ortaylı'sı gibi olmuş durumda. hastalıklı '2023'te lozan sona erecek' gibi düşüncelerin de çıkış noktası bu zat. inönü savaşları hiç yapılmadı, yedi düvelde neymiş, atatürk'e saygı duymam (tabi saygı duymayabilirsin, o da bir özgürlük) gibi fikir bile olamayacak nöron ziyanlarının da sahibi bu kişi. üstad diye anılıyor. kaçaksaray'a da hatırlarsanız davet edilmişti. nedense zatın huzurunda fesini çıkarmıştı. daha da fazla yazacağım da kendimi tutmalıyım; şeker var, tansiyon var, dalak var, böbrek var.
kendisinin william shakespeare ile alakalı yorumunu okumamla inme inmesi sanırım aynı ana denk geldi ya da art arda bilemiyorum ay olay görselde tansiyonum eksilerde şuan kıaaaaaaaaaaaaz.*

edit: gerçi olay shakespeare'i doğru yazabilmekten aciz bir kanalda vuku bulmaktadır. ne beklenmelidir ki? neyse!

bu adamın kafaya ulaşmak istiyorum
ajanslar öldüğü yönünde son dakika haberi geçiyor. son fesli tarihçimizi de kaybettik. fesli tükenen tarihçi olarak kayda geçilsin.
ölmüş galiba, ateşi bol olsun. son 48 saat içinde 6 şehit haberi geldi fakat rte'den bir tweet gelmedi. kadir mısıroğlu ölünce hemen twitterdan baş sağlığı tweeti geldi. hiçbir vatan evladının tırnağı etmeyecek biri bunların gözünde ne de değerliymiş.

(bkz:keşke yunan galip gelseydi)
deniz gezmişin asıldığı tarihte hakkin rahmetine kavusmustur (?) *