kamil koç firmasının otobüs bagajında ölen köpek

felaket ötesi olay. imza kampanyası mutlaka imzalanmalı.

köpeğin sahibinin change.org'da paylaştığı yazı.

bademim evimizin neşesi annemle babamın hiç olmayan oğlu olmuştu her sabah evimizde pişirilen 5 yumurtadan birisi hep onundu 4 kişilik ailemize bir kimlik daha eklemiştik 5 kişilik bir aileydik ta ki
ailemle birlikte yapmış olduğum kamil koç firması ile seyahatimde çantasında olan köpeğimi alamıcaklarını yasak olduklarını söylemelerine kadar. öncelikle şaşırdık giderken metro firmasında bu sorunu yaşamadık fakat bunları anlattığımızda bize bilet alırsanız sadece kabul edebiliriz dediler bunun kadar saçma bir cevap olamazdı zaten sonrasında köpeğim badem'i bagaja koydular havalandırması olduğunu söyleyip erdek'ten istanbul'a yolculuk taşıyorduk 15.15 den 21.30 a kadar mola verilmedi biz dahil bütün yolcular şikayet etti ihtiyaç gidermek için fakat aldırış edilmedi indiğimizde köpeğim yaşamıyordu.köpek ile seyahat yasak dediniz !!!sonra koltuk parasını verin alalım dediniz!!! sizin çıkarlarınız bugün bir canı yarın başka canları alacak yer batsın işletmeniz yere batsın çıkarlarınız bakşa canlar ölmesin başka çocuklar başka oğullar ölmesin.
lütfen yardım edin yalvarırım.

imzalamak için: http://ayisozluk.com/lnk/a80a41
bu kadar salakça şey duymadım. hem firma, hem de sahibi zavallı köpeği bile bile ölüme götürmüşler. otobüs firması elinden gelse sizi bile havalandırmamız var deyip bagaja koyup taşımaya çalışabilir. bu ülkede hayatta kalmak istiyorsanız gerçekten bu kadar salak olma lüksünüz yok.
yazıklar olsun.

metro firmasından sonra sırayı kamil koç firması almaya başladı. afedersiniz biri yolcunun suratına hallenir, öteki otobüste cinsel organıyla uğraşır, öbürü de köpeğin canına katleder. ayıp be, yazıktır. bu kadar rezillik görmedim.