kazaky

ukrayna'da kurulumuş topuklu ayakkabı giyen 4 tane fiziği güzel olan erkekten oluşan, özgüvenleri, cesaretlerini ve yeteneklerini alkışladığım gruptur. kendileri madonnanın girl gone wild klibinde de dans etmişlerdir. en ünlü şarkıları love isimli parçadır.

edit: kızım beni düzeltti ukraynalıymışlar rus değillermiş

podyumda yürüyemeyen mankenlerden daha iyi yürüyebilen, üstüne üstlük cats walk. bir de adonis kaslarıyla çastarı çastırı dans ediyorlar. love şarkıları fena değildir.


*
kadınları kıskandıracak cinsten tarzları ve fizikleri olan dört erkeğin sahnedeki afrodizyak etkisine verilen isim.
rusya değil de ukrayna olabilir mi. yanlış mı biliyorum acaba ? ayrıca yeni yayınladığı klibi crazy law isimli şarkısı yine farkını ortaya koymuş.
geçtiğimiz hafta albüm tanıtımları için istanbul x-large'ta sahne alan ukrayna menşeili müzik grubu..

yunan tanrısı gibi vücuda sahip herif topluluğu. başarılı. *
touch me isimli şarkı ve videoklibine bayıldığım (özellikle x-ray cihazından geçiş sahneleri).geçtiğimiz aylarda istanbul xlarge clubda sahne almış grup
fiziksel olarak aşmış grup. sen hem bu kadar seksi ol, hem de gay ol, bir de topuklu ayakkabı giy.. lan kızsan kızamıyorsun, sevsen sevemiyorsun.. insanı aptallaştırıyor. zeusumsu tavırlarıyla beni benden alıyorlar. bir topuklu ayakkabı bir insana bu kadar mı yakışır? neyse durumu dengeleyen şarkıları var. maalesef ki 'görüntü var ses yok' klişesini bir kez daha bünyeye vurmakta.
dağıldılar diye bir söylendi duymuştum...
euovision'a katılmasını canı gönülden dilediğim grup..
2016 haziran'da dağıldıklarını açıklamışlardır.
ben topuklu ayakkabıyla dans eden bu üçlüyü bunlardan daha çok seviyorum.

biri ispanyol erkekleri mi demişti? alın size barcelona.