kocasının gay olduğunu öğrenen kadın

çölde kutup ayısına rastlamış bedeviden daha kısmetsiz olduğunu düşündüğüm kadın. yazıktır...
türkiye'de sayıları azımsanmayacak kadar çoktur. gey ve lezbiyenlerin karşı cinsle evlenmesine karşıyım bunu da sokuşturayım buraya.
koca bunu dürüstçe açıkladığında onu bu şekilde kabul edebilecek kadındır. koca bunu açıklamaz ve yakalanırsa da kocasından ayrılacak kadındır muhtemelen. bazıları da önemsemez hayat aynen devam eder, bazıları da sineye çekerler, tüm hayatı boyunca bununla yaşama durumunu benimserler. en tehlikelisi de yatakta tatmin olduğu halde ve kocasını sevdiği halde, sırf kocasından intikam almak için başka erkeklerle görüşmeye başlayanlarıdır. bunlara "tamam ayrılalım o zaman" desenizde, "ayrılmam kesinlikle" cevabını alırsınız.
hemen bir msn, olmadı face hesabı açıp, tez elden intikam almak için yatacak bir erkek bulmak amacıyla arkadaşlık forumlarına dadanan kadındır. gerçektir efenim. bir tanıdığın başına gelmiştir. tabi akabinde, yok sen ibnelik yaptın, yok sen oruspuluk yaptın suçlamaları eşliğinde mahkemenin yolu tutulmuş, kutsal yuva bozulmuş, olan 2 küçük yavruya olmuştur. rezilliktir....
şöyle bir şey,
3.08 sn den itibaren
*
soluğu saba tümer ya da seda sayan lı sabah programlarında alması muhtemel kadındır.. dikkat edin..
ilk öğrendiğinde niye benim başıma geldi diyebilecek kadındır. kocasını seviyorsa onu anlamaya çalışacak, destek vermeye çalışacak kadındır. başka kimseyle paylaşamayacağı için kendi içinde çatışmalar yaşayacak ve hatalar yapabilecek kadındır.
kardeşim götünü tutamıyorsan evlenme.... hayret bişe..
isterse dürüstce açıklasın, isterse yakalansın her durumda da kadın kendisinin aldatılmış olduğunu bilecektir. sanmıyorum ki; onunla empati kursun, onu anlamaya çalışsın. eğer para kazanıyorsa, yani kendi ayakları üzerinde durabiliyorsa, ilk fırsatta onu aldatacak ve boşanacaktır. eğer para kazansa bile ailesi ve çevresi üzerinde çok baskı kuruyorsa sadece aldatmayla yetinecektir. ama malesef para da kazanamıyor, aile baskısı da varsa, durumu sineye çekecek ancak hiç unutmayacaktır.
konu mankenimiz varosta oturan bir kadinsa, ilk merak edecegi sey sigortasinin olup olmadigidir. sigorta varsa sorun yoktur onun için.
bunu öğrenen kadın ne yapmalı? diye sorulmuş. cevap inanılmaz.

bir de bunun kocasının kadın olmak istediğini öğrenen kadın versiyonu vardır ki uğruna şöyle sahneler tasavvur edilmiştir: http://ayisozluk.com/lnk/a6bfb0
zordur, ay içim daraldı, bunlar nasıl konular böyle?
  • /
  • 2