kültürlü gay arıyorum furyası

bunu arayanlarda beyaz slip donla belli başlı sitelere resimler koyup, ''aşk arıyorum'' kafasında. hayır adamın kültürüyle mi sevişeceksin o resimler de neden yani. kusura bakmayın ama önce herkes kendine bakmalı, az özeleştiri. böyle arkadaşlar artık kültürlü partner-sevgili ile zengin koca sayesinde sosyete giren kenar mahalle dilberine mi bağlayacaklar nedir amacınız ne bu altın avcılığı.
iyi de anacım zaten öyle bir ortamdayız ki kültürsüz eleman yok aramızda. hepimiz bildiğin kültür abidesi. e haliyle kültürlü gay arayan arkadaş da en çok burdan iş çıkar diye düşünüyordur.
sık sık çıktığı yurtdışı seyahatleriyle resmen türkiye'nin kültür elçisi olan gaylerdir. türk erkeğini yakından görmek isteyen erkeklere pardon insanlara bedava hizmet vermekle görevlidirler adeta.
kafayı pür-kültürle bozmuş biri olmamalı, mesela yatakta oynaşmak dururken platon'un karma rejimlerini ya da hegel'in varlık yokluk denklemini tartışacak kadar kültür olayını abartmamalı. makul olmak mühim.
kendi entelektuel ise eyvallah. ama oyle tipler goruyorum allah affetsin hajajhdhf insanoglu sadece istiyor
kendi kültür seviyesi kültür mantarı kadar değilse elbette arayabilir. malum, davul bile dengi dengine.
şey de mi bunlar. beyne aşık olanlar. ama süperzeka bir bill geyts tipindetsen uymaz by :) e hani beyne aşık oluyordun? seni tatlı su sapyosu seni.
tabi siz her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir eşcinselin hayatınıza girmesine şiddetle karşısınız ama...
ama...
hiç kültürsüz bir eşcinselle muhataplığınız oldu mu bilmiyorum ancak olmasın. bu tiplerin ziyaretgahı olduğumdan neler yapabileceklerini kestirmeniz imkansız. siz siz olun uzak durun. hümanizminizi bunları gördüğünüzde bir köşeye atıp kaçın.
seks güzel de sonrası da önemli. kültür iyidir. iki çift laf edecek kültürünüz olsun.