kumaş pantolon

kimi erkeğe çok yakışan, kimisine zerre yakışmayan giysi.
yakışan erkeğin kriterlerinde düzgün bir popo da söz konusudur, ki bu konuda bir gazetede estetik müdahele yaptıranlardan bahsedilmişti. şık bir renk seçimi ve şık bir gömlekle enfes olabilir.
uzun erkeklere daha bir hoş durur.
hiçbir zaman giyeni bir kot pantolon kadar seksi kılmaz.
iş gereği giymek zorunda olduğum ve her seferinde ''ah ulan ne olurdu kıyafet serbestisi olsa da kurtulsak şu azaptan'' dediğim giysi.
kottan yumuşak, ketenden düzgün, iyi ütülenince jilet gibi olan ama bana bir türlü yaranamayan giysi türüdür.
giymek zorunda kaldığım zamanlarda kendi ağzımın ortasına küreğin tersiyle vurmak istediğim, benden başka herkese inanılmaz yakışan ve şık duran pantolon türüdür.*
içindeki astar dışarıdan belli olmadığı sürece giyilebilir.. birde duble paça vardırki düşman başına
jean pantolonların en iyi yanı ütü ve kırışma derdi olmaması. kumaş pantolonlar ise derhal kırışarak sinir ederdi beni. bunda devasa bir şahıs olmamın da katkısı var şüphesiz. kırışık bir kumaş pantolon ise faciadır benim için. yıllardır giymem.
altına spor ayakkabı giyen facialara hastayım, hele bir de saten kumaş giyen tipler daha facia... giyimde gündelikleştirilen ama aslında ayrı bi kulvarı olan giyim stili, kumaş pantalon giyip üzerine altına alakasız şeyler ile bütünlendiğinde cidden çok itici görüntüler çıkıyor, kumaş pantalonon hakedişi gömlek ve gömleğin stiline uygun klasik ya da spor klasik deri ayakkabı olmalıdır;ama gel gör ki başta takıldığım gibi spor ayakkabı giyen de var. artık üzerine spor baskılı t-shirt giyende. bence giyim kuşam polisi de olmalı bunlara ceza kesilmeli
harbiden yakışanda çok güzel duran pantolon. kendim içinse tercih etmeyeceğim bir pantolon.
bolca bulge görüntüsüne kucak açabilen pantolon çeşitidir.
şekilli ve dolgun popolarda çok hoş duran pantolon çeşidi hele vücudu tam sarıyorsa tadından yenmez.
dar olanları takım taklavatı ortaya çıkaran, toplu taşıma araçlarındaysa, giyip fort'a denk gelirseniz arkanıza sürtünen yarrağı daha iyi hissetmenizi sağlayan giysi. ben üniversite dörde kadar başka kıyafet giymedim. keten ve kumaş pantolondu benim olayım.
benim gibi göt fakiri insanlara asla yakışmayan pontül çeşidi.*
götü dolgun önü dolgun olan adamlar da saatlerce izletiyor ayrıca.
italian cut bir suit'in pantolonu karşı konulmaz bir güzellik sergiler. *
gömlek ve kazakla çok uyumlu olan bir pantolon türü **
altında rugan ayakkabı içinde kalın kıllı bacaklar ve cici bir pipi ve dee daş gibi bir toto varsa tadından yenmez . arada giyerim . giymeyi de giyeni de severim .
altında rugan ayakkabı içinde kıllı bacaklar ve cici bir pipi ve dee daş gibi bir toto varsa tadından yenmez . arada giyerim . giymeyi de giyeni de severim .
avva'dan başka giymeyeceğim pantolondur.