kuşum aydın

sağlam yalakalardan biridir. yani öyle ki en boktan birinden bile bahsederken "ay benim canım arkadaşııımm","bacım,sesin çok güzel","ay caner ile tülini çok seviyorum kızzzz" bu kafadaydı.

eee bacım yağcılıkla bi yere gelinmiyo işte,napıcaksın?
eşcinselliğin kötü temsilcilerinden biri.
botoks yaptırmayı düşünenleri engelleme işleviyle en uygun konu mankenlerinden biri. bir diğeri için;

(bkz: fatih ürek)
ay valla geçmiş olsun bebeğim dediğim şarkıcı.

daha bu sabah gözkenarlarım kırışmadığı halde "ay şunlar için kırışmaya başlamadan önce bir şeyler yapmam lazım,kırışmaya başlarlarsa toplum içine çıkamam" deyipte,aydınında o halini görünce valla vazgeçtim..

ayy botoks falan,en iyisi bunları aklımdan çıkartayım ben...

en iyisi bakım kremlerimle hayatımı devam ettireyim...
saba tümerin programında albüm satışlarıyla ilgili dert yanarken hem bizi hem saba tümeri gülme krizine sokmuştur.

" hakkaten bi tane allah rızası için alın. hani sevaptır en azından. vallahi sevaptır. yani indirmeyin. ama bak şimdi gerçekten uğraştım benim gibi herkeste uğraşıyo yazık yaa valla çokta para harcıyoruz. hani dinlemesen bile hani al. sen dinlemesen annen mutlaka dinler ona garanti veriyorum. yanii. babanı bilemiyorum.
heee hiç almiyceksen banane kuşum hee. ona bişi demiyorum başım üstüne." " yeni nesil gripini tanıyo. bizim zamanımızda baş ağrısı ilacıydı. şimdi rock grubu adı oldu. yani o yüzden birşeyde diyemiyorum."*
heteroseksüel numarası yapmaya devam eden şarkıcıdır. bugün gazetelere saç stilisti bilmemne hanımla evlendiği haberleri düşmüştür. kendisine acımayla karışık tiksindirici duygular besliyorum. en cahil insanın bile sırt dekolteli kıyafetlerle sunduğu programları alkışladığı günleri hatırlıyoruz. gün oldu devran döndü feminen erkeklere tvlerin kapıları kapandı(akp sağolsun). peki onca sene sonra kuşum aydın'ın ben normalim çıkışı yapmasına gerek varmıydı? zannediyormuki artık tv kapıları ona açılacak... kapitalist dünya böyledir aydın'cığım! birgün seni travestiye benziyorsun diye kovarlar. ertesi gün yaşlandın diye kapıdan giremezsin. zaten yakında serdar ortaç'ta evlenecek...
yüzündeki dolguların kendini dışarı atmak istemesi sonucu, zorunlu operasyon geçirip hafifleyen kuşumuz.

kuş olmak yeterli iken, kuşgiller familyasının alayına dadanmaya gerek yoktu kanımca; serçe hali iyiydi deve kuşu olma çabası fazla geldi. yüzündeki tüm dolguları aldıran aydın, artık tanınmayacak durumda olduğu için sokakta onu tanımayanlara da küsmüş. lütfen görenler aydın'a selam versin çok ayıp. olaylar olaylar, bu cephede böyle bir cephe sözlük.

d0520
dün gülben ergenin programına metin arolatla çok yakın arkadaş olduğu için bağlanmıştır.gözlerime inanamadım.o kadar kilo almıştı ki başta tanıyamadım.bizzat kendisi yayında dedi artık kuş değilim devekuşuyum ayol
aldığı kiloardan çok yaptırdığı botoksların etkisiyle tanınmayacak hale gelen şarkıcı. estetik facialarına güzel bir örnek.
kendiyle barışık şarkıcı,sanırım iyi de bir insandır.
şu anda star tvde yayınlanan çarkıfelek adlı yarışmada uzaklara uçma kuşum adlı şarkısını söyleyen sempatik şey
şu anda star tvde yayınlanan çarkıfelek adlı yarışmada uzaklara uçma kuşum adlı şarkısını söyleyen sempatik şey
"aşk, aşk; ver,ver,ver. para,para;ver,ver,ver. bu sene benim senem,biliyorum." şeklinde nakaratı olan son parçası "iyi ki doğmuşum" ile yine müzik piyasasında kendinden söz ettirememiştir. zaten üçüncü ver'lere de sesi yetmemektedir. böyle yitik bir zat-ı muhteremdir kendisi de. hayat işte hep böyle ironi...
yeni şarkısı çıka çıka çıkmıştır. müzikte bulgar ateşimizin azis'in esintileri var. klip bolca dansöz içerir.

suratı öyle bir hal almış ki zannedersiniz suriye-abd savaşı, kuşum aydın'ın yanaklarında yapılmış. o derece.

o kadar estetik yaptırırsan böyle olur abiciğim. doğal kalmak en güzeliydi. şarkılarına gelince bana hitap etmiyor fakat sahnesi eğlenceliymiş. bilemeyeceğim.
"beni yıllarca kuşum aydın olarak tanıdınız artık ben kartal oldum böyle biline" şeklinde anlamsız bir demeç veren sakal uzatıp kaynak saç ekleterek masculen olduğunu sanan homofobik şarkıcı.

ulan sen kuş olsan ne olur kartal olsan ne olur, yaşlandıkça seyfi dursunoğlu sendromuna yakalanıyor bunlar