laik yazarlar takipleşiyor

iğrençsiniz layik ibneler.
takip edeni tahrik ederim.
takip edeni erekte ederim. *
acilen sodyum ile suyu karıştırması gereken yazarlar topluluğu.
layik ve seküler halimlen ortamlarda onlaynım.
ahmet necdet sezer dergahından tüm layik kardeşlerime selam getirdim.

http://twitter.com/bizanslihanim/status/...
inadına mini etek inadına gay porn diyerek gruba desteklerimi sunarak reveranslarımı fırlatıyorum!
arkadaşlar dizüstü mini eteğim ve sarışın röfleli saçlarımla onlaynım, dirseğimde kemal atatürk dövmem ve elimde nutukla belirdim yine.din hanesi islam olmayan yazarlar eklesin.
chp kadın kolları üyesi arkadaşlarım ile facebook'da zeybek dinleyerek çanak okey oynuyorum, takip eden herkese hz.atatürk'ün altın broşunu hediye edeceğim.. sevgiler.. stay laik..
mizah yoluyla izah güzeldir.
ama, laiklik, günümüzde şakaya gelmez.

(bkz: yobaz)
(bkz: ışid)
(bkz: akp)
biliyorum hakaret gibi bir soru dava arkadaşlarım ama çözmeye davet ediyorum sizleri... testi bitirince şüphesiz istediğim sonucu elde ettim.

http://ayisozluk.com/lnk/ac3c49
allah'ın izni ile türküye layiktir layik kalacak..

fazla seküler kalamıyorum arkadaşlar kusura bakmayın, ateyizim allah biliyor..
efendim kendileri bizden gizli bir zirve düzenlemişlerdir izmirde.tbmm başkanı ismail kahmaman'ın yeni anayasada laiklik olmamalı açıklamasını kınamak ve tüm antilaiklere göz dağı vermek için ismail kahmaman'ın maketini parçalamışlar dosta güven düşmana korku salmışlardır.gizli zirve sonrası fotoları aşağıdadır:


e76f

bu sonuncu da militan laik pisuvardaki siyah kil 3* ve ahmetonski *ablalarım gençlere güzel bir örnek oluyorlar.

* 45 yaşında, izmir'li dul bir hanımım. takiplerinizi bekliyorum efenim. **
sık yalamayi ve tokmaklattirmayi hakaret gören yazarlardır. canım sana tavsiye başını biraz kapat ki güneş geçmesin.inşallah sizin devrinizin kapatacagiz.bunlar son günleriniz.ben ihale zengini dini bütün zengin bir beyin ortanci zevceleri olup mekkede ki selfilerimi paylaşırken sen kariyer kariyer diye yaslanacaksin.
yaradanim yardım eder inşallah.ben seni seviyorum her ne kadar sen hakkım da kötü düşünsende.canım yeri gelmişken fotoğrafini görüp seni beğenen emekli müftü beye dediklerini sana yakıştıramadım. senin istikbalin ve saadetin için aranizi yapayım dedim. demez olaydım. adamı istiklâl mahkemeleri ile tehditn etmek,izmir marşı söylemek nedir allah aşkına kuzum?
suç bende ama helal dairesi içerisinde senin mutlu ve zengin bir hayat yaşamani istemek aptalcaydi.o yaşlı ve islamcı dediğin adamın iki holdingin var ve hükümete yakın olduğu için her ay iki ihale alıyor.
ayhh sen git rofle yaptır kukla yirt.kıymet bilmez bacım benim.
başörtü görünce laik atak geçiren yazarlar eklesin