league of legends

  • /
  • 6
yeni ve muhtemelen en büyük çaptaki güncellemesiyle 'ha' dedirtmiştir. gerçekten binlerce oyuncu, oyunu güncellediğinde ha dedi kaldı. item resimleri değişmiş, yeni gelenler, kaldırılanlar, eklenen özellikler vs vs. bir de pazar ekranını değiştirmişler. ilk açışta 3-4 dakika ne alacam ben şimdi diye bakan sayısı az değil.
sezon 5'den beri oynadığım artık yavaştan sıkmaya başlayan oyun. oyuncu kalitesi ciddi anlamda düştü. elmas 4 ve gümüş 4 arasında neredeyse hiçbir fark yok. boosted oyuncular, script kog maw, xerathlar her yerde. ayrıca fark ettiğim bir diğer şey de raporlama sistemi. nefret söyleminden raporladığım oyuncular ırklara, dillere vs küfür etmişse ban yiyorlar ancak eşcinsellere ya da kadınlara yönelik küfürlerinde ban yemiyorlar. zaten riot games şirket olarak çok da güvenilir bir şirket değil malum kadın çalışanların iddialarından anladığımız kadarıyla. başka oyunlar denemek istiyorum. tavsiyesi olanlar yazabilir.
bu oyunu seviyorum, alt koridorda oynayabileceğim, oyunu hayat meselesi yapmayan, küfür kullanmayan, saygılı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşabileceğimiz birilerini arıyorum. discord üzerinden sesli oynamayı seviyorum. mümkünse queer friendly birileri yazarsa sevinirim. hanzolar ve uslubu bozuklar yazmasın.
3 yaşında nasıl böyle güzel bilgisayar kulllanıyor diye merak ettiğim insanlarla dolu, bir o kadar da şaşırtıcı bir erişkin kitlesi olan, bir türlü başarılı olamadığım oyun. bence boş zamanları öldürmek için harika bir aktivite, bazen çirkinleşip karşılıklı ego tatmini yapmak da cabası...

ya bir türlü öğrenemedim mobil varyantlarında başarılıyım aslında ama pc ile mobil çok fark ediyor. biri elimden tutsun da öğretsin rica ediyorum. sabırlı ve anama küfretmeyecek biri tercihimdir...
merhaba, bu oyunu benimle oynamak isteyen birileri var mı ?
hep oynamak istediğim, dinamiklerini henüz çözemediğim, yükleyip yükleyip sildiğim oyun.
6-7 yıl önce arkadaşlarım minecraft oynamaktan sıkılnca buna başlamak istemişlerdi. dedim tamam başlayalım, onlar başladılar, bırakmadılar ben 2 gün sonra sildim. yıllardır edindiğim tüm arkadaşlarım bunu oynuyor, 3-4 kere onların gazıyla başlayıp, tekrar bıraktım. dota da oynamayı denedim. sevmiyorum hiçbir moba oyunu.
bazen canım çeker, arkadaşla oynaması eğlencelidir ama arkadaşınız ağır salyalı bir oyuncuysa keyfini kaçırtabilir. onu niye böyle yaptın şunu niye yapmadın ık mık çekilmiyor hiç. arqda trollemek diğer oyuncuların seviyesine inmek stresi güzel alabiliyor.
star guardian janna* ile oynamaktan hoşlandığım oyun. gerçi epeydir oynamıyorum. eski tadı kalmadı. ya da benim tadım kalmadı**.
beynimi çıkartıp aram oynamaktan keyif aldığım oyun, başka modu şu metada hiç çekilmiyor gerçekten
ne zaman hatırlamıyorum ama bu oyuna vayne karakteri geldiği zaman başlamıştım,uzun süre devam ettim giderek toksikleşti,elmas ı'e kadar yükselmiştim ama toksik oyuncu her yerde toksik çok bunaltınca bıraktım,wild rift başlayınca bir heves başladım altına kadar dayanabildim, yok yani aynı toksiklik devam ediyor,sildim mutluyum
herkese birlikte oynayalım mı diye mesaj atan masum ben
wild rift oynuyorum yani mobil versiyonu. aşırı keyifli, hazır rainbow recall gelmişken herkesi gay yapayım xd
türkiye'ye geleli 10 sene olacak 1 kere bile oynamayan şahsımın son 1 ayda deliler gibi kastığı oyun olmuştur.

pride etkinliği de riot'un sevilesi yanlarından...
  • /
  • 6