league of legends

gümüş 3'ten yukarı bir türlü çıkamadığım oyun.
adc ile try hard feedlediğim oyun. nasıl bir nerf gelmişse artık kite yapamadan 5 saniye içinde ölüyorum. ben hariç herkes tek atıyor.
bu oyundaki kara hasat rününden nefret ediyorum resmen. oyunu iyice tek atma/yeme seviyesine indirgediler. sinir hastası olmamak için sihirdar vadisinden uzak durup arama ya da dönüşümlü oyun moduna giriyorum. bırakmaya çalışıyorum ama olmuyor lanet oyun özletiyor kendini :(
allahım çok kötü oyun ya, çevremdeki insanlar için kalite turnusolu görevi gördüğünden dolayı minnet duyuyorum
turkiye serverinda oynamaktayim en fazla elmas 1 100 lp gormus bir oyuncuyum cok kanser oyuncular var euw icin daha iyi vb diyenler icin hicbir fark oldugunu dusunmuyorum kanser oyuncular heryerde
kanser eden oyun şeysi.
sakin bir insanımdır, klavyeden kimseye küfür etmem, toxiclemem ama takımına öyle birisi geldi ki kanser etti onun yüzünden ban yedim.
ya adam feedliyor sonra 2 3 kill alıyor sonra feedliyor, üstüne gelip crep, xp çalıyor, totemlerin yerini söylüyor 6 yıllık oyuncuyum böylesi ilk defa geldi. o geldi beni banladılar kafası yeni geliyor.
napcam ben sözlük?
son sinematiği ile aşmış oyundur
9. sezonu baslayali bir hafta falan olmustur sampiyonlara cikan kostumler ve yapilan etkinlikler sayesinde oyunculari tutmayi basariyor sahsen ...
topluluğunun büyük bir kısmı toksik insanlardan oluşan oyun. bü yüzden bırakmak oynamaktan daha eğlenceli.
teyzemin kızı oyuna yeni başladı ama oyuna hayvan gibi para yatırıyor. bi oyunu öğren, az bir şey oyna değil mi. yok! illaki o kahramanları alacak. başlayalı bi kaç hafta oldu şimdide 600 küsür lira yatırdı. ben acıdım.bana göre çok saçma ve gereksiz bir oyun. ne bileyim gidin onun yerine kitap okuyun en azından beyniniz gelişir.
bugün smellycat ve kuasar ile urf modunda oynadığımız oyun. urf geldiği için çok heyecanlıydım ama bugün oynayabildim ancak.

ayrıca smelly gittikten sonra bir iki el daha girdik. ve daha önce hiç başıma gelmemiş bir şey geldi. rurf'de sona çıktı. ben şok. baya keyifli geldi uzun zaman sonra oynamak.
fazla hesabı olan suserlerle girmek istediğim oyun.
ban yedim :(
çanakkalede yaşadığım dönem ev arkadaşlarım ile deli gibi oynardık ama bana hitap etmeyen oyun. espor olayında fena para dönen oyunlardan biri.
sozlukte oynayanlar varmis bana mesaj olarak dc leri varsa linkini ya da oyun nicklerini atarlarsa guzel olur
  • /
  • 5