league of legends

motora bağladığım oyun. şöyle ki diamond4 92 lp'de bugün 5 oyun attım ve 1 win, 1 lose, 1 win.. şeklinde kazandığım puanları bir sonraki oyunda kaybettim hep. kaybedilen maçların yarısı da takımdan birisinin bilerek trollemesi, heroes of the storm'a geçeceğim temelli.
oynadığım oyun. yaşım 25, ligim altın1. anlaşırsak oynayabileceğim duoq arkadaşı arayabilirim ama aramayadabilirim. türkan şoray kanunlarım var. beraber oynayacaklar varsa mesaj atabilir.
soloq atmaktan canımın sıkılmaya başladığı oyun.
çok iyi oynamıyorum fakat eğlenme maksadıyla oynadığım için büyük bir sorun değil bence bu.
eu west serverında olup oynamak isteyen varsa ekleyebilir. nickim litha.
resmen yaşlandın sen diyen oyun. 2011 yılından bir kayle skinine sahipmişim.
en son yayınladıkları cinematiclerle bana göre aşırı iyi bir iş çıkarmış oyun. yıllardır oynuyordum ama oyunun hikaye yönünü hep çok eksik bulmuştum. şimdilerde ise en son çıkardıkları cinematiclerle beni aşırı yükseltti. oynadığınız şampiyonların origin storylerini öğrenmek oynarken daha fazla zevk almanızı sağlıyor. geçen günlerde yayınladığı cinematiclerden biri "as we fall" şarkısıyla varus adlı karakterin hikayesiydi ve ilk kez gay bir karakteri (hatta 2!!!) bu kadar açık bir şekilde ortaya sürdüler. annie ise izlediğimde hala tüylerimi diken diken ediyor.
duo girmek isteyenler mesaj atabilir. gold 2 mainim support.
tiryakisi olduğum oyundur. normal oyunda 1000 wine yaklaşmışım. rankedları, aramları da saysak yıllarım geçti bu oyunla. 5 yılı buldum. pişman mıyım ? onu bilemem.
sıktı artık. troller bile güldürmüyor. yapılan değişikliklere de alışamadım asla. janna oynarken kaybedebiliyorsam eğer eskisi gibi zevk almam mümkün değil.
yapılanlara değişiklik değil resmen devrim denmesi gereken oyundur. hala alışamadık. ayrıca rün olayından daha kötü bir şey varsa o da mavi öz değişikliğidir. ha urf falan gelirse oynarım yine. ama şimdilik cıks canım.
  • /
  • 4