league of legends

resmen yaşlandın sen diyen oyun. 2011 yılından bir kayle skinine sahipmişim.
en son yayınladıkları cinematiclerle bana göre aşırı iyi bir iş çıkarmış oyun. yıllardır oynuyordum ama oyunun hikaye yönünü hep çok eksik bulmuştum. şimdilerde ise en son çıkardıkları cinematiclerle beni aşırı yükseltti. oynadığınız şampiyonların origin storylerini öğrenmek oynarken daha fazla zevk almanızı sağlıyor. geçen günlerde yayınladığı cinematiclerden biri "as we fall" şarkısıyla varus adlı karakterin hikayesiydi ve ilk kez gay bir karakteri (hatta 2!!!) bu kadar açık bir şekilde ortaya sürdüler. annie ise izlediğimde hala tüylerimi diken diken ediyor.
duo girmek isteyenler mesaj atabilir. gold 2 mainim support.
tiryakisi olduğum oyundur. normal oyunda 1000 wine yaklaşmışım. rankedları, aramları da saysak yıllarım geçti bu oyunla. 5 yılı buldum. pişman mıyım ? onu bilemem.
sıktı artık. troller bile güldürmüyor. yapılan değişikliklere de alışamadım asla. janna oynarken kaybedebiliyorsam eğer eskisi gibi zevk almam mümkün değil.
yapılanlara değişiklik değil resmen devrim denmesi gereken oyundur. hala alışamadık. ayrıca rün olayından daha kötü bir şey varsa o da mavi öz değişikliğidir. ha urf falan gelirse oynarım yine. ama şimdilik cıks canım.
6 ay aradan sonra bayağı değişmiş bulduğum, rune'lara hala daha alışamadığım, support olmadığım her oyunda deli gibi feedlediğim oyundur. overwatch'a devam sanırım.
zula cs go point blank konusunda az çok bilgim tecrübem var ama lol oynamak hayalimdi bende rpg oyunu becerisi yok lol oynayanlara saygım sonsuz
senelerdir arkadaş grubum ile oynadığım *world of warcraft ta yapılacak birşey kalmadığında kürkçü dükkanı misali döndüğümüz oyun.
westte oynayan varsa gayriciddi maçlar için mesaj beklediğim oyun.
bağımlılık yaptığını söyledikleri için hiç başlamadığım oyun.
haftada iki saat en fazla o da zor bi ihtimal.
bazen oynarım. son zamanlarda hiç giremedim. dj sona ile bazen feed bazen akarım. gönüllerin supportuyumdur.
camille isimli karakteri, tasarım olarak çok sağlam olan oyundur. taunt ve joke line'lari güzel yazılmış, ironik, kibirli ve gururlu, ayakları yerine yapılmış, topuklu giyiyormuş imajı veren keskin bıçaklar ile öldüren kadın bir suikastçi. bir gay ikonu.

yetenekleri, oynanış stil vs falan da çok zevkli ki genelde poke mage veya support oynayan, melee beceremeyen biri olarak inanılmaz zevk alıyorum. ultimate yeteneği (ki ismi bile tahrik ediyor beni: hextech ultimatum) mükemmel derecede zevkli ve ölümcül. early game'de biraz hayatta kalması zor sadece; kesinlikle trinity force'u alınca her yerden damage saçıyorum adeta.
tüm kolsuzların support olduğu oyun. diğerlerini oynayamıyorlar ki. yazzık. ne çektin bee.
clash dedikleri zımbırtı her ne ise ellerinde patladı. özür mahiyetinde urf modunu getirdiler. sabahlar olmasın artık sözlük.
diğer adı league of children'dır
adc'leri gram siklemeyen oyun.
saçma sapan zamanlamalarla ilk 10 maçı attıktan sonra %85 win rate ile gümüş 2 rütbesine çıktığım ardından 5 oyun boyunca alt koridorun oyunun ilk 15. dakikasında karşıya 20den fazla kill vermesi ile sinirlenip bıraktığım oyun.
  • /
  • 5