lut kavminden kurtulmanın yolları

bildiğiniz gibi eşcinsellik illetinden kurutlmak için biricik ibne kardeşiniz olan bencileyin ibne araştırmalarına hızla devam ediyor.
daha önce gey şeytanı çıkarma ayini ile hristiyan ibnelere çare bulmuştum.
şimdi sıra müslüman ibnelerde...
videomuzdaki yakışıklı arkadaş, sizi bu illetten kurtulmanın yolunu islami usüllere göre anlatmaktadır.
lakin bağırsak parazitinin eşcinselliğin sebebi olması gibi bir bug barındırıyor içerisinde.bunu görmezden gelip izleyin ve feyz alın.

bu hikmetli paylaşımından dolayı şu ibne kardeşinizden dualarınızı eksik etmeyin.
selam ve dua ile..

hastalık değil imtihan. umudumuzu yitirmeden, fiiliyata dökmeden. tişikkirlir.
andazol kullanın barsak parazitlerinden ve eşcinsellikten kurtulun!!!
yorumlardaki ' ihtiyac sahiplerinin görmesi için begenın paylasın' a bittim...ihtiyaç sahibi biz mi oluyor?, yalnız ibnelik nasıl bişeyse, eleman üç dakika konuştu, ben ilk saniyeden beri gideri var diye izledim..
cevaplarımı da yazayım da bağırsaklardan ayrılsın olay
-gay olmak, cinsellik temelli değildir, eşek züken de eşek olmuyor, aşık olmakla, hemcinseden ilgi ve şefkat beklemekle alakalıdır
-kumar oynamak, cinayet işlemek, hırsızlıkla gay olmak aynı teraziye konulamaz çünkü onlar seçimdir ve birgün bırakabilirsin ama gay olmayı bir sabah 'artık ihtiyacım yok' diye bırakamazsın

bağırsaklarda kitlendim ama, onu yorumlayamadım
geyik olduğunu düşündüm videonun daha sonra entryleri ve video sahibi kanalı görünce gerçek olduğunu idrak edebildim. öncelikli olarak rabbin seni hala terk etmedi diyor arka planda, rabbim beni böyle yarattı lan neden terk etsin, terk ederse ayıp etmez mi?

en önemlisi de o parmağını kaldırarak "bu"ndan kurtulmanın yollarını açıklaması, oruç da tuttuk namaz da kıldık kur'an da okuduk hatta bunu sürekli yapanlarımız da var hala "bu"ndan kurtulamadık. keşke bunu anlayabilseydiniz..

solucan, bağırsak ve kaşıntı kısmına açıklık getirmek isterdim de utandım yazamıyorum, ama bence eleman hemoroid olmuş ordan birkaç detay vermeye çalışıyor.
şöyle bir şeye getiriyor arkadaş:

(bkz: eşcinsel olmak değil eşcinsel ilişki yaşamak günahtır)

anlamıyor. çünkü bilmiyor. çünkü bu "imtihan" kendisine yapılmıyor.

"buğday ekmeği yeme, kepek ekmeği ye. hem bu daha sağlıklı" gibi tuhaf bir akıl yürütme yapıyor ve bunu da çok naif bir şekilde yapıyor. canım benim. çok iyisin ama o iş öyle olmuyor.

yahu ben mi seçiyorum yolda vs bir kıza değil de erkeğe bakmayı? sana kızlara ilgi duyma erkeklere bak desem ne hisseder ne düşünürsün. "ama bu normal" deme! normalin anormalin tanımının ne olduğunu ne önemi var? ilgimi çekmiyor, ilgi duymuyorum ne duygusal ne cinsel.

gel kurtar, valla!.. gel hadi kurtar. bıdı bıdı konuştun, bi mıymıy müzik, bikaç güzel foto fln ohhh bi sürü kişi gay olmaktan vazgeçti falan. var mı böyle bir şey?

sevgili filan vakıf mı, dernek mi her kim iseniz; şu evsizlerle ilgili bir çalışma yapın, gelip eşşekler gibi çalışayım, ya da tinerciler, sokaktaki çocuklarla ilgili. onları kurtarın aga. biz kendimize bakıyoruz. biz de böyleyiz napalım...
öncelikle bu tarz videoları yakışıklılar çekmesin. bu işi çirkin erkeklere ya da kadınlara bırakın. video başlayınca ben sırf arkadaşa kilitlendim, anlattıklarını yukarıdaki entyler sağ olsun ordan öğrendim dattebayo.
full aktiflerin eşcinsel olduğunu her daim inkar edişini destekleyen video. ama onlar da belki dolaylı yoldan suçludur; kaşınanı kaşıdıkları için. bu video diğer yandan da eşcinsel velilerine umut ışığı oluyor ve onları ileride bulaşacakları psikolog seans ücretlerinden kurtarıyor. çünkü aklın yolu gastroenteroloji.