mehmet pişkin

ses tonundan, konuşma tarzından, müzik zevkinden ve anlattiklarindan dolayi kendisiyle saatlerce sohbet etmek isteği uyandıran, sanat eseri gibi bir intihar vedasi videosu yayinlayan insan.
- sosyal medyadan daha da çok nefret etmeme neden olan rahmetli insan!
- istediği zaman oyunu bırakma cesaretine sahip olup, oyunu yönetme veya sahneye direnme gücüne sahip olmadığını kanıtlamıştır.
- böyle güzel ve üretken insanların, buraları cahillere, rezillere, faşistlere ve yobazlara terk edip gitmesine isyan ettirendir!
ne yalan hayatıma çok güzel kadınlar girdi lafını aslında ne erkekler girdi demek istediğine yorsam da hayatına son verme özgürlüğüne ya da lüksüne sahip, eşcinsel olduğuna dair geyiğine inanmadığım ya da inanmak istemediğim über kişilik. the power of good bye* demiş resmen. keşke o cesaret bende olsa.
über kişi.kendisi intihar eden kişi profilini yerle bir etmiştir.intihar eden kişi ya alkol,uyuşturucu müptelasıdır,ya asosyalir.ya başarısızdır.ya cinsel hayatı istediği gibi değildir.ama mehmet pişkinde bunların hiçbirisi yok.kendisi videoda belirtiyor zaten.facebook hesabınada baktım.gayet efendi iyi birisi.umarım mutlu olmuştur hiçliğe kavuşarak
izledikçe intihar edesi geliyor insanın. aklıma cloud atlas filminin repliği geldi ; intihar edenlerin korkak oldukları söylenir halbuki intihar için mükemmel bir cesaret gereklidir
yaşantısını sonlandırış şekli ve bu süreçte takındığı tutum göz önünde bulundurulduğunda, her bireyin düzenli olarak ziyaret ettiği bir psikolojik danışmanının olması gerektiğini hatırlatan intahar vakasıdır.
her öleni yüceltmeye bayılıyoruz gerçekten. video çekmiş sonra da kendini asmış. bu onu diğer intihar edenlerden neden farklı kılsın ki. kendi hayatına son vermenin neresi normal. yeğeninden kardeşinden bahsetmiş birde. kız arkadaşlarım deliydi bende deliyim diyor zaten. lakin gömüldüyse ayıp edilmiştir. rte de katılmış cenazeye.
ölümsüzlüğe tepki olarak dünyaya gelmiş kişidir.
yayınladığı videoda intihar ettiği gün anlamlandıramadığım bir çok şeyi, o son bulmuşluğu, o her seferinde kazandım sanıp aslında yine kaybetmişliği, yılmışlığı ve yine yeni yeniden tekrar denemenin anlamsız hayatın belli bir döngüde olduğu hissini şu an o kadar iyi anladım ve hak verdim ki! keşke daha güzel bir dünya olabilseydik mehmet! mutlu ol ne olur! huzur bul güzel adam! ne olur! seni cidden çok iyi anladım bu gece ben!
en zirveyi görüp bırakmıştır. huzurludur. tam öleceği sırada sigara yaktıktan sonra kül tablasını unutup sigarayı dik tutması beni benden almıştır. bir gün ya onun gibi zirveyi yada dibi görmem gerek. sırf bunun için yaşıyorum.
geçen sene intihar ettikten sonra çok fazla gündemi işgal eden insan. eğer kendisini dünyayı/gündemi işgal etmek isteyen bir adam olsaydı intihar etmezdi. yok olmak isteyen bir adamı bu kadar göz önünde tutmak onun cesedine saygısızlıktır.
ben bu adamı da dolaylı yoldan da olsa tanıyordum. son derece kibar, beyefendi, yaşamasını, eğlenmesini bilen, etrafındakileri de eğlendiren, ışık saçan bir tarafı vardı ama sadece topluluk içinde. içi gayet hüzün dolu, bunalıma yakın, hayatta bazı eziklik hissettiği temel konuları olan biriydi. eşcinsel değildi, sevgilileriyle de düzenli bir ilişki tutturamamıştı, çabuk sıkılıyordu herhalde. sanırım sadece etrafında insanlar varken mutluydu, ya da etrafındakilere hiç içindeki mutsuzluğu göstermek istemiyordu. yine de hiç intihar edecek gibi duran biri olmadı, gerçi bu pek belli de olmuyor. videosu evet beni de şoke etti, aslında mal gibi, şaka videosu olarak sonuna kadar izlemişliğim var. sonrasında çıkan haberlerde dumur olmuştum.