miroslav stoch

belki de yılın golü seçilecek enfes bir gol atmış fenerbahçe oyuncusu.

3 mart 2012 fenerbahçe gençlerbirliği maçı'ında attığı gol spor okullarında ders diye anlatılacak bir goldür, tebrik edilesidir.
her maçta muhakkak fenerbahçe lehine en faydalı hamleyi yapan isimdir alex'ten sonra. gerçekten aldığı parayı, oynadığı oyuna yansıtıyor bu adam. helal olsun denilesi nadir futbolculardan birisidir süper ligte.
eve götürülüp sevilesi,mıncıklanması ve yenilmesi gereken fenerbahçenin dinamik sol kanat ama sağ ayaklı oyuncusudur. olsa da yesek.yeap
the guardian'nın 2011-2012 sezonu'nda avrupa futbol liglerinde atılan en iyi gölü oylamasında açık ara birinci olmuş miroslav stoch'un gölü.
gençlerbirliğine attığı gol ile fifa ilk 3 golünden birine imza atmıştır. oylamalar sürüyor, ilgilenenler vote edebilir.

http://www.fifa.com/ballondor/puskasawar...
yeteri kadar verimli bir oyun sergilemediği için devre arasında gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyormuş. kullanılamayan bir yeteneğin daha gitmesine üzülürüm şahsen.
koskoca fenerbahçeye şampiyonlar liginde oynamak için gelen ama eşofmanlının kibrine ve egosuna ters düşüp, emeği yenmiş. geleceğiyle oynanmış, yeteneği köreltilmiş durumda olan speedy gonzales. ulan adam da ne sabır varmış yerinde olsam şimdiye defolmuştum bile.