misafir çocuğu

evi savaş alanı haline getiren insan yavrusu.
illaki, sevdiğiniz bir oyuncağınıza salça olup götürmeye çalışan adi veletlerdir. anneniz de gelen misafire ayıp olmasın diye en müşfik haliyle sizi ikna etmeye çalışır. *

(bkz: evlat olsa sevilmez)
evdeki dadı rolü bana biçildiği için gelen bütün 12 aylıktan adam olana kadar ki yaş aralığına ben bakarım. çok iyi anlaşırım çoçuklarla, onları anlamak için çaba gösterince ne etraf dağılıyo ne ağlayıp kendini yırtıyo.
öldürülmek istenen yaşam formu
anne babasına çaktırmadan çimdiklenmesi gereken çocuktur.
atarisi olan misafir çocuklarına sinir olmakla geçirdim çocukluğumu. karşımıza geçer tetris oynarlardı. bak şimdi bir uzun çubuk gelsin hep ben birinci olacam diye hava atardı. annesi de yalandan demez mi hadi kardeşlerine de ver, onlar da oynasın. hani bahsettiğim şu iki çocuk eli büyüklüğündeki el atarileri. hemen evden kaçardı. g**ttt.. derdim, dönem sonunda senin atarini fiklemesem adım göbenzi değil diye dolardım. neticede, bana yamuk yapan bütün diğer mahalle çocuklarında olduğu gibi dönem sonunda alınan karnelerini kıvırıp g*tlerine sokmuş kadar olurdum. aldığım hazzı bilemezsin sözlük. * şimdi amma uyuzmuş bu deme sözlük, kendini beğenmiş çocuklara böyle davranırdım. karneden sonra ev yasağı alan arkadaşlarım hemen her yaz benimle ders çalışma bahanesiyle yasağı az çiğnemedi. yani hem ödül, hem cezaydım. *
geldiği gibi genellikle bilgisayarı sahiplenen çocuk türüdür.
otobüste ağlayan çocuğun yanında melektirler.
sevimsiz şey!! bilgisayarıma çöktü o da yetmedi ağladı ve beni telefonuma muhtaç etti!! şu an iki şaplak atmamak için kendimi zor tutuyorum!! evdeki tüm şekerleri, çikolataları yerken ağzına bulaştırıp ardından o sevimli gülümsemeni takınsan da tatlı değilsin çocuk!! ay sinir oldum yaaa.
ay sevimsiz çirkin baban gibi tipsizsin.baban o çirkin genlerini dünyaya senle aktarıyor.allah affetsin ölsen üzülmem.bakteri kılıklı bed sesli canavar.

*
yatak odasına sokulmaz, kütüphane karıştırılmaz.

altın kurallar eskiden buydu.