murat boz

aramızda twitter hesabını takip edenlerin olduğunu öğrenmiş olduk : (bkz: himym) *
son 1 yıldır özel antrenörle günde 3 saat spor yapıp, alay konusu olan memelerinden kurtulup, adeta bi cupide dönüşmüş varlık. ilerleyen zamanlarda daha da başarılı, daha da çok ses getiren işler yapacağına inandığım sanatçı.
yarın akşam avcılar sahilinde konser verecek.
bana pek de o kadar abartıldığı kadar seksi gelmeyen bey. şu son 1,5 yıldır vücut kasınca tamam seksi ama seksi seksi değil, daha çok ''yatılabilir'' derecede seksi falan. yalnız şu klibindeki dansları görünce ''murat boz, gel de beni boz!'' diye bağrınmak istediğim, beni sıcaklar basan bir dönem de olmadı değil hani.

sesini, şarkısını, canlı performansını falan bilmem. tek bildiğim şarkısı özledimdir. o da dinlenesidir.

eğer burayı okuyorsa kendisine birkaç kelamda bulunmak istiyorum.

murat sana aşığım. bak ciddiyim aşığım. fotoğrafını her gördüğümde kalbim hopluyor, çıplaklarda başka yerlerimde hopluyor tabiki. şaka bir yana gerçekten idealimdeki adamsın. yerine göre ağırbaşlı, yerine göre soğukkanlı, yerine göre esprili, yerine göre cool. cinsel tercihin hakkında bilgi sahibi değilim ama gay olsan bile bana bakmayacağını biliyorum. burayı okursan senden tek isteğim yüzünde ufak bir tebessüm oluşsun. çünkü ben senin her fotoğrafını gördüğümde seviniyorum.

dipnot : fazla ergence oldu, aslında bunları söylemek istememiştim ama neyse. başka bir entry'de daha güzel şeyler söylerim.
o ses türkiye yarışmasının yeni sezonunda jüri üyesi olarak, hem acun'a hem de programa bir anlam ve kalite katmıştır.
gerçekten de, oyunculuk ve şovmenlik konularında da ne kadar yetenekli ve çekici olduğu ortadadır.
hayranlık ve hoşnutlukla kendisini tebrik, takdir ve takdis ediyorum!
istediği zaman mükemmel şarkılar çıkarabilen, yaşıtları arasında konservatuvarı bitiren * nadir şarkıcılardan.

o ses türkiye'de yaptıklarına çok gülüyorum. kim ne derse desin, gerçekten renk katıyor yarışmaya. diğer jürileriyle olan ilişkileri takdir edilesi.

başarılarının devamını ve '' özledim, buralardan giderim '' gibi yeni şarkılar yapmasını diliyorum.
bu arkadaş evet yakışıklı biri. ve şu paparazzi fotoğrafındaki vücudu salmış haliyle olay olmuştu hatırlarsanız. sonra kendini kapattı, antrenörlerle falan çalıştı etti, gene taş oldu, sarkık meme imajından kurtulabilmek için de soyunması ve yaptığı vücudunu sergilemesi gerekiyordu, bunun için de kliplerini değil, muscle and fitness dergisine kapak olmayı tercih etti, belki hatırlarsınız. bu dergi için yaptığı çekimleri youtube videosu halinde bulmak mümkün. daha ilginç olanı ise, bu derginin kapağına, derginin formatı gereği, üstü çıplak olarak kapak oldu gerçekten kendisi. öte yandan daha önceden hiç örneğini görmediğim üzere, o dergi bayilerde, muratcığımızın tam memelerinin üzerinden geçecek şekilde duran kırmızı bir şerit şeklinde kağıt ile yerini almıştı. dergi bir de şeffaf poşetin içinde olduğundan, adamın tüm göğsünü o şeritten dolayı göremiyorduk. eh, murat boz'un memelerini göreyim diye de o dergiye para vermek istemediğimden, çok fena içimde kalmıştı. neyseki aradan bir ay geçtikten sonra gittiğim spor salonundaki bir masanın üzerinde görmüştüm de tam halini, bir tarafım şişmemişti. adam herhalde özellikle kapattırdı, bütün türkiye dergiyi almadan benim memeleri seyretmiş olmasın diye. çok enteresan.
.horoz
.tromboz
.lomboz
.menopoz

bu başlıklarla uyumlu olduğu için gündeme gelmesi gereken sanatçı.
bir kaç programdır o ses türkiye'de sesi kısık olarak katılım sağlıyor. avrupa'daki verdiği 3 konser sonrası sesini bir süreliğine kaybetmiş durumda. komik anlar yaşanıyor. ahahaha


türkiye'de başkanlığa ve anayasa değişikliğine "evet" reklamı yapan bir diğer ünlü erkeğimiz. kendisine diyecek laf bulamıyorum. bulduklarımı yazamıyorum. o derece.
sadece komik bulduğum sanatçı, şakılarını ve kendisini hoş bulmuyorum.
türk şarkıcı ve şarkı yazarıdır. acunu yalamasıyla türlü türlü projelerle kendini ekranlara sevdirmiştir.
  • /
  • 3