murat boz

50 yaşında,menopozdaki annemin bile vay be ne yakışıklı çocukmuş dediği nadir insanlardan.o yüzden ayrı saygı duyarım.
hadise nin müthiş telafuzuyla adı murad boz olarak zikredilmeye başlanan müthiş tatlı bi adam.
çevremdeki çok kişinin "çok hoş çocuk yea" diye iç geçirdiği, lakin benim öyle bulmadığım şarkıcı kişi.
bence gayet basarılı işlere imza atan vede gayet iyi bi çizgide olan ailemizin efendi çocuğu olmaya aday bi sanatcı...tipim değil ama allah için hoş çocuk..hakkını vermek lazım
hoş çocuk ama yaşlanınca değere bineceklerden. bide biraz kilo alsa tamamdır.
gay olmadigini ispat telasina dusmus sarkici..
belli eğitimli, konservatuvar mezunu, oturmasını kalkmasını bilen, söylediği şarkıların farkında olan (bir röportajında, ben de biliyorum çabuk tüketilen şarkılar da söylüyorum ama özledm gibi on yıl sonra hatırlanacak şarkılar da söylüyorum, o gündelik şarkıları zevk için söylüyorum, diyerek bravo dedirtmiştir) ve bir röportajında söyledikleri ile ne efendi aslında dedirten (samimiyse tabi) ve fizik ve ses olarak müzik dünyasında tarkandan sonraki megastar olabileceğinin sinyallerini vermektedir. zira tarkan yaşlandı, o kulvarda başka da yok.
beyaz show da "fenerbahçe nin geçen seneki başarısı şike ile olacak iş değildi" demiştir. bir durgunluğu tatsızlığı vardı gözlemlediğim, beyaz ında dikkatini çekti. bir derdi var belli ki.
çoğu şarkısı zamanla büyüsünü yitiriyor olsa da özledim bambaşkadır,dinlenesidir. <br> <br>
kendisi çok güzel piyano çalmaktadır..tanışmak isteyen varsa parmak kaldırsın..
sahilde avlanan paparazilerin son kurbanı.seyrelmiş saçları fazla kiloları ve en önemlisi tayvanlı genç kız ölçüsündeki memeleriyle yurdum ergen kızlarını ve ibnelerini depresyona sokmuştur.*

http://www.ensonhaber.com/murat-bpzun-bu...
(bkz: murat bozun memeleri)
hem iyi bir sesi var hem yakışıklı ee şarkıları da güzel falan da klipleri çok klişe ya. üzgünüm murat otur 0
beylikdüzü migros avm de saat 22:00 de konser verecek. bakalım canlı performansı nasıl, memeler gözüme çarpacak mı?
''murat boz. bozdun mu? şimdi de yap bakem, heh böyle adam olcen len sen.'' tarzında hayattan soğutan bir espri yapılmış benle alakası yoktur.
gey olduğuyla ilgili iddialar sorulduğunda '' gey olmak kötü birşey değilki bundan gocunmam '' duruşunu sergilemiş düzgün bir insandır işte. tarkan ve benzeri ebeleklerin örnek alması gerekir. sesi filan güzel de şarkılar pek bişey değil hala. cazibeli çocuk allah için.
kel, saçlarını boyayan, bir halt olmayan, tarkanın artığı, aklıselim olmayan kızların onun için öldüğü, iki ayaklı, ne sese sahip olan ne de şarkılarından bir cacık olan, yer yer kumral (kış mevsiminde) yer yer de bronz (yaz mevsiminde) olan "erkek cinsine ait geyimsi" biridir.
çift olarak tarkan'la yakıştırdığım adam.
  • /
  • 3