murat dalkılıç

boyu sanki 1.50ymişcesine bir izlenim veren sevimli popçularımızdan. allahı var şirin çocuk. yanılmıyorsam murat bozla bi düet sonucu meşhur olmuştu.

geçenlerde magazin izlerken denk gelmişti. eski lisanslı basketbolcuyum falan diyordu. kameramanla 3lük yarışı yaptılar. kameraman 15te 1 attı murat dalkılıç 15te 2 *
dile dolanan şarkılar üretmekte üstat bir şarkıcı. bir de güzel gülümsüyor.
son zamanlarda * bir güzellik yapsana ve son klibi kader ile inanılmaz derece sempatik gelen popçu. inanılmaz güzel bir gülümsemesi ve acayip bir fırlama havası var. **

dark bearın ayı sözlük bir yaşında zirvesine getireceği ünlü o olsun şarkılar söyleyelim düet yapalım sonra biz evimize gidelim. amin.. (bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
lüzumsuz savaş isimli son şarkısıyla bir kez daha hayran bırakmıştır.
ilk başlarda hiç dikkatimi çekmeyen,kıyamadım ikimize ile sesinin güzelliğini, bir güzellik yapsana ile yakışıklılığını fark ettiğim, lüzumsuz savaş ile iyiden iyiye hayran olduğum, geçen yaz sugar&spice'da yan masada oturanın kendisi olduğunu gittikten sonra fark etmemle kahrolduğum ve dün gece rüyamda olmayan bir şarkının olmayan klibini izlerken bir sahnede dans ederken poposunun göründüğü ve bu rüyanın etkisinden an itibariyle kurtulamadığım hayallerimin adamıdır..
buna klip çekenler 'murat gül' demiş.

evladım ağzın kocaman. gülsen bir türlü somurtsan başka türlü. arasını bul.
nasıl olur da 32 dişinin diş macunu reklamında kullanılmadığını anlayamadığım şarkıcı. joker'in türkiye mümessili gibi adam.
lüzumsuz savaş adlı şarkısının klibindeki halini çok yakışıklı bulduğum şarkıcı.

ilk başlarda çok itici gelse de şimdi seviyorum kendisini .

tanım : şarkıcı .
la fontaine isimli bir şarkıya sahip olan popçu. kendisini genelde bu vasfı ile hatırlıyorum. bir de yakışıklı bir bey aslında.
ben bilmem adlı şarkısı ile bu yaz bol bol dinlenen ve o ses türkiye elemelerinde söylenerek şans getirmesini çok istediğim müzisyen. hadi lan kır şu şanssızlığın en kaval kemiğini
çalıştığı müzik şirketinin sahibinin homofobik tutumuna şirket içinden tek dur diyen isim oldu kendisi. tavrını sevdim. takibimdesin...

https://twitter.com/MuratDalkilic/status...

(bkz:polat yağcı)
(bkz:poll production)
(bkz:mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması)
tarkan'la birlikte en sevdiğim popçulardan olduğu için desteğine ayrı bi sevindim.belli ki sesinin güzelliği ruhuna da yansımış.son olarak şu bendeki saltanatını kaldıran olmadı diyor başarılarının ve desteğinin devamını diliyorum.
yeni albüm yapmış.şarkıları genelde beğendim diyebilirim ama meselayı mutlaka açıp dinleyin derim.çok başarılı.yabancı ve müjgan da dikkatimi çeken diğer parçalar.