murat dalkılıç

boyu sanki 1.50ymişcesine bir izlenim veren sevimli popçularımızdan. allahı var şirin çocuk. yanılmıyorsam murat bozla bi düet sonucu meşhur olmuştu.

geçenlerde magazin izlerken denk gelmişti. eski lisanslı basketbolcuyum falan diyordu. kameramanla 3lük yarışı yaptılar. kameraman 15te 1 attı murat dalkılıç 15te 2 *

(kıyamadım ikimize)
(bir güzellik yap) *
dile dolanan şarkılar üretmekte üstat bir şarkıcı. bir de güzel gülümsüyor.
lüzumsuz savaş isimli son şarkısıyla bir kez daha hayran bırakmıştır.

ilk başlarda hiç dikkatimi çekmeyen,kıyamadım ikimize ile sesinin güzelliğini, bir güzellik yapsana ile yakışıklılığını fark ettiğim, lüzumsuz savaş ile iyiden iyiye hayran olduğum, geçen yaz sugar&spice'da yan masada oturanın kendisi olduğunu gittikten sonra fark etmemle kahrolduğum ve dün gece rüyamda olmayan bir şarkının olmayan klibini izlerken bir sahnede dans ederken poposunun göründüğü ve bu rüyanın etkisinden an itibariyle kurtulamadığım hayallerimin adamıdır..
buna klip çekenler 'murat gül' demiş.

evladım ağzın kocaman. gülsen bir türlü somurtsan başka türlü. arasını bul.
nasıl olur da 32 dişinin diş macunu reklamında kullanılmadığını anlayamadığım şarkıcı. joker'in türkiye mümessili gibi adam.
lüzumsuz savaş adlı şarkısının klibindeki halini çok yakışıklı bulduğum şarkıcı.

ilk başlarda çok itici gelse de şimdi seviyorum kendisini .

tanım : şarkıcı .
la fontaine isimli bir şarkıya sahip olan popçu. kendisini genelde bu vasfı ile hatırlıyorum. bir de yakışıklı bir bey aslında.