neil patrick harris

how i met your motherın barney stinsonı. yeteneklidir, başarılıdır,eşcinseldir, partneriyle evlidir, hatta ikizleri bile vardır. dünya ona güzel vallahi*)
sevgilisine nikahı bastığını öğrenince kıskançlıktan rengimin attığı yakışıklı şey. bu duruma alışmam uzun sürdü tabi, kabuslar falan gördüm önceleri ama iyiyim şimdi...
himym da devamlı legen... ( wait for it ) ...dary diyen şahıs.
kesinlikle benim idolümdür.

ben hiçbir hollywood yıldızının daha bir ödül töreninde çıkıp cinsel tercihinden ne kadar gurur duyduğunu anlattığını görmedim. sevgilisine -hemsinsi olmasına rağmen- gururla onu sevdiğini söyleyebilmiştir. evet ve bu bir ödül töreni.

bunun yanında artan homoseksüel intiharlarından sonra kısa bir vidyo kaydedip, homoseksüelliğin kesinlikle utanç verici ya da suçluluk hissettirici bir kavram olmadığını dile getirmiştir.

kesinlikle bu adamın yaptığını o kırmızı halıda yürüyen 100 adamın 99u yapamaz.

oyunculuğu hakkında yorum yapmaya gerek bile duymuyorum. hetero bir abazayı canlandırıyor. adam o kadar aşmıştır.

(bkz: hey god its me barney whaaat up)
glee'de dream onu söyleyerek ne kadar iyi bir şarkıcı olduğunu kanıtlamıştırçok başarılı bir oyuncudur efsanedir pardon legen (wait for it) dary dir. himym ı kurtaran karakteri oynuyor. dizide aşırı abazan bir karakteri çok iyi oynamaktadırki gerçekte eşcinseldir evlidir .
nadir yakışıklı şarışınlardan biridir bu adam. ayrıca kendisini idol haline getiren, 8 yıldır canlandırdığı barney stinson karakteri ile emmy alamayıp glee'deki konuk oyuncu rolüyle o çok istediği ve hak ettiği emmy ödülüne sahip olmuştur.
yakışıklı değil ziyadesiyle sempatik, şirin, tatlı bir şeydir. yatmada konuşsun, bakma da dokunsundur. yoksa sarı *kuru bir şeydir. *
how ı met your mother kendisi için izlerim.
bir çok geyin hayallerini süsleyen adamdır. (bkz: benimo)
dünya çapında en çok sevilen gaydir bence.
büyük ihtimal sevmeyeni yoktur. en homofobik bile bu adamın dizisini izlemiyorsa ben bir şey bilmiyorum.

this is awesome!
legeenn!! wait for it wait for it.. daryy!!!
ted mosby, architect. lıck.
bunu söylediğim için herhalde taşlanıcam ama kendisini bir türlü sevemedim bunda en büyük sebep de himym barney olması-halbuki glee'deki dream on coverıyla resmen kulaklarımızın pasını silmişti.barney olarak çok başarılı ama ne kadar kendini "çapkın" sanan, homofobik yurdum abazanı varsa surekli bitmek bilmeyen bu playboy özentisi tiplerin ilahi olması sebebiyle istemeden de olsa bu imajı desteklediğini düşünüyorum ki kendisi gercekten rolünde cok başarılı durust olalım. hedwig rolüyle yakın zamanda yapılan tony's' de ödül almış ve agustos'tan sonra rolünü the new normal ve girls'den tanıdığımız andrew rannels'e bırakacaktır ayrıca.
uzun süredir birlikte olduğu partneri david burtka ile geçen haftasonu italya'da evlenmiştir.

http://www.buzzfeed.com/franciswhittaker...
ekim'de çıkacak ''kendi otobiyografini seç'' temalı kitabının tanırım videosunda eşi david burtka ile lady & the tramp'in o meşhur spaghetti sahnesini canlandırmaları ile bir kez daha kendilerine imrendirmiştir.