neoplan

kesinlikle bir 403 değil. merkez kaç kuvveti olsun şoförün agresif manevraları olsun hepsini içinizde hissediyorsunuz.
otobüsü ilk gördüğümde markayı neokaplan diye okumuştum çok güldüm kendi kendime
tasarım olarak diğer otobüslerin yanında kendini çok belli eden şehirlerarası toplu taşıma aracı olarak kullanılır.diğer otobüsler ile arasında herzaman bir 10 yıl fark varmış gibi duruyor,milenyum bebeği gibidir.
şuan fiyatı 1.000.000 lirayı aşmış olan tasarım harikası starliner modeli ile yer edinmiş marka. man firması ile birleşip daha da güçlenmiştir. karayolu taşımacılığının önemli yeri olan ülkemizde yerli marka temsanın ürettiği maraton,prenses ve hala üretimi devam eden safir modellerini düşününce neoplan bana uzay aracı gibi geliyor. mercedes 0 403 de çok iyidir ama şuan için en iyisi bu.
yolculuk için terminalde beklerken bir anda karşınıza çıkıveren, sizin bineceğiniz araç olduğunu öğrendiğinizde de yüzünüzde aptal bir gülümseme bıraktıran otobüstür.
piyasaya ilk çıktığı zamanlar,arkadaşlarla çok emin olduğumuz bir konuda iddiaya tutuştuğumuzda "neoplanına girelim istersen!nolduu!" diye ortaya sürdüğümüz,amiyane tabirle iddiayı kaybettiğimiz taktirde kendimizi satsak alamayacağımız lüks sembolü ulaşım aracı.