nilüfer belediyesi'nin mahalle komitelerine eşcinsel kotası koyması

şu sıra tartışılan bir mevzu. iddiaya göre bursa nilüfer belediyesi mahalle komitesi seçimlerine 5'te 1 oranında eşcinsel kotası getirmiş. köylüler "nereden bulalım bu kadar eşcinseli?" diyerek belediyenin kapısını aşındırıyormuş. cumhurbaşkanı da muhtarlara hitap ederken bu konuya değinip "milletimizin değerleri ile bağları öylesine kopmuş ki, chp'li ilçe belediyesi mahalle komiteleri için yapılacak seçimde 5'te 1 oranda eşcinsel kotası koyabiliyor. allah şaşırtmasın, şu hale bak ya. biz bu partinin hangi söylediğini dikkate alalım. milletimizin değerlerine savaş açanlarla işimiz olmaz." şeklinde konuşmuş.

https://www.birgun.net/haber-detay/erdog...

---------------------------------------------

kişisel yorum: milletimizin değerlerini sikeyim.
haha amk salakları

daha sokakta iki eşcinselin görünürlüğünü güvenlik altına alamamış, televizyonlarında eşcinsel kelimesi sansürleniyor gelmişler kota falan koymuşlar.

sike sürülecek kafa yok bunlarda reziller böyle azdırın çomarları işte birlik yapın insanların içindeki çomarı uyandırın
işsiz eşcinsellerin yeni umudu nilüfer belediyesi. umarım tüm ülkeye yayılır, işsizlikle mücadele etmek lazım. belli ki lgbti görünürlüğü üzerine bir proje geliştirmişler. bir de anlamıyorum, lgbtler için hiçbir çalışma yok diyorsunuz, alın size çalışma! fekat beğenmiyorsunuz. böyle böyle normalleşeceğiz. alışın buradayız gitmiyoruz, her yerdeyiz slonganlarımıza ne oldu.

not: milli değerlerinizin içine soxum.

https://asdi-lgbti.com/2017/11/11/muhtar...
nilüfer belediyesi'nden erdoğan'a cevap gecikmemiş.

https://asdi-lgbti.com/2017/11/13/nilufe...