oray eğin

tv de - youtube ta her karşıma çıktığında " yemekteyiz" programını izliyormuşum kafası yaratan çirkef sıçratma makinası; nasıl türkçe konuşulmaz dersi profesörüdür. futbolla ilgili yazılar yazarmış meğer* ki keşke de kariyerini o şekilde devam ettirseymiş de ilgi alanlarımla ilgili internet kurcalaması yaptığımda karşıma çıkmasaymış. kendisine kelimeleri yan yana getirince cümle oluyor işte arkadaşım diye seslenmek istiyorum.

kendisinin bana gösterdiği bir diğer şey ise türkiye'de isteyen herkesin köşe yazarı olabileceğini hatta bu konuda ünlenip - şanlanabileceğidir...

ayrıca da tombişlerde olan sevimlilikten de ne yazık ki nasibini almamış.*
donanımlı mutfak robotu. adam her şeyi ve herkesi karıştırarak orgazm oluyor sanırım. yani hep şöyle bir tablo var kafamda, oray bir yazı yazıyor, daha sonra ortalık karışınca böyle ellerini çırpa çırpa kahkalar atıyor. olay büyüyünce ruhsal patlamalar yaşıyor. en sonunda da yediği haltın ona verdiği zevkten orgazm oluyor. evet. adının ve soyadının tuhaflığından bile nasıl bir insan olduğu anlaşılabiliyor. oray eğin, oray eğin, oray eğin...söyleyince gerçekten çok tuhaf geliyor..
kanya west'i seyrettikten sonra, türkiye'de hiç bir şarkıcıya saygı duymayacağını yazan ukala. kendine saygısı olmayan, saldırgan, antipatik ve yalnızlığının içinde boğulan bir müptezel.

çözemediğim gazeteci. bana göre özgün bir fikri yok sürekli bir denge politikası izliyor. lgbti adına bir şey yaptığını da görmedim.
kendisinin lgbti adına yaptığı tek şey, hollywood'daki gay ünlüler veya lgbti temalı filmleri beğenmek. onun dışında, sanırım yazılarını önce ingilizce, sonra türkçe yazıyor. bazı cümlelerinin sonuna gelince, başını kaybediyorsunuz.
orayı seven azdır. ama oray yapı itibari ile iri bir muhafızdır.
orayı seviyorum. her zaman gittiğim bir yerdir. :))
orayı caddenin ortasında eğin... :)

ilk yıllarında "köşe yazarı olmak istiyorum" diye yazdığı mektubu olan bana bilim camiasına yazdığım mektupları hatırlatan kişi.
son dönemde hükümeti haklı bulan pohpohlayıcı yazılar yazmaya başlayan köşe yazarı. e tabi oray da degişti.
ağzını açtığında kesin birine laf sokma çabasına girmiştir dedigim iyi bir şey söylemeyen madi tip.